•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

מבחן אמיר לדוגמא

 

מבחן אמיר משמש לבדיקת רמת האנגלית של הסטודנטים לעתיד הנבחנים במבחן זה. בעזרת ציון אמיר ממיינים אוניברסיטאות ומוסדות הלימוד את הסטודנטים לרמות שונות באנגלית. ציון אמיר גבוה מזכה את הסטודנט בכמות קטנה של קורסים באנגלית במהלך התואר, או פטור מלא באנגלית.

ברוב המקרים מוסדות הלימוד האקדמיים באים בדרישה לסטודנטים המתחילים את שנת התואר הראשונה שלהם, לגשת למבחן אמיר כתנאי לקבלה ללימודים אקדמיים. כל זאת מכיוון שבמהלך הלימודים לתואר אקדמי נדרש מהסטודנט לשלוש בידע השפה האנגלית.

כלי ההכנה הטוב ביותר למבחן אמיר הוא התכוננות למבחן תוך שימוש במבחני אמיר לדוגמא בספרי אמיר, כל אלו נמצאים בערכות ההכנה למבחן אמיר.

בנוסף ניתן למצוא מבחן אמיר לדוגמא גם ברשת האינטרנט באתר הרשמי של מבחן אמיר או באתרי מידע המספקים מבחן אמיר לדוגמא לצורך בדיקה אישית של מוכנות לקראת מבחן אמיר.

איך משיגים מבחני אמיר לדוגמא?

האופציה הטובה ביותר היא לרכוש ספרי הכנה למבחן אמיר. ספרים אלו ייחודיים למבחן אמיר.

אתר האינטרנט של הפורטל הרשמי לקראת מבחן אמיר מאפשר הורדה חינם של מבחני אמיר לדוגמא. בנוסף מציע האתר עוד מבחר שאלות לדוגמא.

דרך נוספת להשגת מבחני אמיר לדוגמא, היא דרך ספרי הפסיכומטרי באנגלית. (המתייחסים לפרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית). ספרים אלו ניתן להשיג ברוב המקרים מאלו שלמדו והתכוננו לבחינה הפסיכומטרית.

מהי הדרך האידיאלית להתכונן למבחן אמיר?

כדי שנכין עצמנו בצורה נכונה וטובה למבחן אמיר, כדאי להתייחס למבחני אמיר לדוגמא כאל מבחנים אמיתיים. יש לתת חשיבות רבה למגבלת הזמן, לאחר 25 דקות להפסיק ולעבור לפרק הבא ללא הפסקות.

המלצה

יש לפתור לפחות ארבעה מבחני אמיר לדוגמא. בסוף כל מבחן יש לעבור על התשובות, לתקן וללמוד מן הטעויות.

באילו סוגי שאלות ניתקל במבחן אמיר לדוגמא?

סוגי השאלות במבחן אמיר באות לבדוק את רמות הידע של הנבחן בהבנת הנקרא והמשפט ואוצר המלים שלו, ואינן בודקות את יכולת ההבעה בכתב, דקדוק ותחביר.

שאלות מבחן אמיר הן שאלות אמריקאיות. על הנבחן לבחור תשובה נכונה מבין ארבע תשובות.

יתרונות

מבחני אמיר לדוגמא וערכות ההכנה עוזרות לנבחן להכיר את אוצר המילים האופייני למבחן אמיר (שימוש במילון אסור בהחלט בעת ביצוע המבחן). לא די בהכרת שאלות המבחן בעת ההכנה. חשוב לתרגל כל הזמן.

נבחן הרוצה להצליח במבחן ולהשיג ציון אמיר גבוה ייעזר ברוב המקרים בערכות ההכנה השונות למבחן אמיר. זוהי הדרך האידיאלית ביותר לעלות את רמת האנגלית, ולגשת למבחן אמיר מה שיותר מוכנים, ובעלי שליטה וידע נרחב.

פתירת מבחני אמיר לדוגמא מזכה את הנבחן ביתרון משמעותי לקראת המבחן האמיתי.

שליטה בזמנים

מגבלת הזמן במבחן אמיר הינה אתגר משמעותי. משך זמן המבחן הוא 75 דקות. בכל מבחן ישנם שלושה פרקים עם שאלות. הפרקים רציפים ואין הפסקה ביניהם. לנבחן מוקצבות 25 דקות לכל פרק במבחן, ובכל פרק ישנן 27 שאלות. על הנבחן לעבור לפרק הבא בתום 25 הדקות, גם אם לא סיים לפתור את כל שאלות הפרק. הכנה למבחן אמיר תוך שימוש בערכות ההכנה למבחן ומבחני אמיר לדוגמא מאפשרים לנבחן להסתגל לקצב המבחן המהיר. זהו אחד הכלים החשובים ביותר בהכנה לקראת מבחן אמיר.

נבחן אשר יכין עצמו למבחן אמיר בעזרת ערכת ההכנה ומבחני אמיר לדוגמא, יצליח ברוב המקרים, לעמוד בזמני המבחן ולפתור את רוב השאלות בפרק ולעתים גם את כולן.

ביטחון עצמי

מבחני אמיר לדוגמא מאפשרים לנבחן להכיר את מבנה המבחן וסוגי השאלות הנמצאות בו. דבר זה מפחית משמעותית את חוסר הודאות והחששות לקראת המבחן האמיתי, ועוזר לנבחן להגיע מה שיותר מוכן, וללא הפתעות מיוחדות כלשהן.

 
 | עדי כורם עדי כורם  |  לימודים אקדמאיים  |  Sep 13, 2012  |  4952 Views

תגובות

תגובות
  • אתה צריך להיות מחובר על מנת להגיב במאמר.
 
 
פעולות פריט
תרגום ל: