•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

בלוגים

  • rss
  • הוסף מאמר

בלוגים

אתרי הכריות

דניאל דניאל  |  Feb 13, 2012  |  774 Views  |  Read Full

בעשר שנים האחרונות העולם שלנו נהיה לא קשה להשגה, במספר לחיצות עכבר תוכל לרכוש לעצמך סל מפוצץ במצרכים מניו יורק, כאשר למעשה הינך יושב בדירה הקטנה שאתה שוכר בשינקין. האינטרנט אט אט פותח בפנים שלנו את הדלתות שלו ומעניק אפשרות לחגוג את החירות שלנו ללא איסורים. אמנם מאותו מועד שפרץ אלינו אותו דור של הפייסבוק, לפעמים אנחנו בעצם נעדיף לדסקס עם אנשים באמצעות האצבעות ולא באמצעות המובנת מאליה והמוכרת.אשה מחוסרת ביטחון בחסות מסך המחשב מפתחת בטחון במידה רבה וביכולתה לעשות דברים בחיים לא תחשוב לעשות בפאב או מקום ציבורי. ישנן בקרבנו המון אופציות שכוללות בהן את המונחים דייט או רומנטיות בווריאציות אחרות. אתר הכרויות ועוד שלל מילים שמתארות את הרצון של פגישה בין שניים אשר מתפתחת לאהבה עמוקה.הבחורה חסרת הביטחון אשר דיברנו עליה כאן, עוד היתה עלולה להישאר לבד לעד וזאת אם והייתה קיימת בתקופה שונה מיום זה. כיום עם כמות האתרים של ההיכרויות וכן גם אתר הכרויות חינם, הבחורה ללא ספק תוכל בלי מאמץ מיוחד לקיים את המצווה וגם לגרום להוריה שיהיו מרוצים ממנה ובמשפחה אשר תקים בישראל.אתרי הכרויות כמו למשל הכרויות ...

 

יותר ויותר מרכזי ומלונות ספא מציעים חללי לופט מפנקים לאורחים שלהם

osher osher  |  Jul 14, 2012  |  584 Views  |  Read Full
 
אין ספק, כי הבילוי והפינוק אשר ידועים בשם ספא, בין אם במסגרת של מרכז ספא או מלון ספא, הינם בילויים איכותיים ומפנקים במלוא מובן המילה – ועוד יותר אפילו עכשיו, כאשר הם מקבלים חיזוק בדמותם של חללי לופט גדולים, מרווחים ומפנקים.
הבילוי והפינוק אשר ידועים בשם ספא, כבר ממזמן לא מספקים רק מעיינות חמים!
בתחילת דרכם, מרכזי הבילוי והפינוק אשר ידועים בשם ספא, היו מציעים בעבור האורחים שלהם אך ורק אפשרות טבילה במעיינות חמים ומרפאים – לרוב, אי שם במדינות מרכז ומערב אירופה. יחד עם זאת, במהלך השנים האחרונות, כאשר אומרים ספא, הכוונה הינה לבילוי ופינוק אשר מתרחשים במסגרת של מרכזי ספא ייעודיים, מפוארים, מפנקים, איכותיים וברמה הגבוהה ביותר. לרוב, כל אותם מרכזים מציעים אינספור עיסויים מפנקים ומבריאים, מתקנים איכותיים כמו מעיינות מלאכותיים, בריכות ג'קוזי מהבילות ועוד.
מלון ספא הינו מתקן ספא מפואר, מפנק ואיכותי בדיוק כמו מלון.
אי אפשר להישאר אדיש לעובדה, כי במהלך השנים האחרונות, רוב מרכזי הספא 'עוברים' אבולוציה פנימית ואישית משל עצמם – וזאת באופן שהם כבר לא מתפקדים כקומפלקסים, אלא יותר כבתי מלון אשר ...
 

תואר ראשון משפטים - בצורה נחמדה

מורן אופיר מורן אופיר  |  Nov 28, 2012  |  404 Views  |  Read Full
על לימודים לתואר - מתי כדאי ללמוד?
בתקופה זו, כולם יודעים שבלי טיפת השכלה, האופציות שלנו מוגבלות. ככה זה, איש לא שש לבחור בבן אדם ללא שום לימודים מקצועיים, וניתן להבין מדוע. איזשהו תואר ו/או תעודה מקצועית, מוכיחים מספר יכולות חשובות - מוטיבציה, ידע מקצועי ולא לשכוח - כישורי למידה טובים. לפיכך, אל תצמצמו אפשרויות - התחילו ללמוד ולהתפתח, מסלול הלימודים ישרת אתכם בהמשך.איך ניתן לבחור את התואר?
חובה לשקול בכובד ראש החלטת הלימודים העתידיים. וזאת בגלל סיבה מובנת, שכן הבחירה הזו בהחלט תשפיע על חייכם. ישנה סבירות רבה שהלימודים שאתם תבחרו, יהיה מתישהו התחום שתיאלצו לעבוד בו. זה אומר בעצם שלתואר שלכם יש בהחלט השלכות על חייכם. אז לאו להקל ראש בנושא!לימודי ערב משפטים
תמיד נמשכתם למחשבים או שהינכם בעצם טיפוסים של אומנות ומוזיקה? בחירת סוג התואר חייבת להיעשות תוך מתן דגש על הכישורים טבעיים; בהנחה ואין לכם יכולות ריאליות ,לדוגמא, אתם תתקשו ללמוד מחשבים ותכנות. חבל שתסבכו את חייכם, לכו על תחום מעניין שאכן ניתן להתרומם באמצעותו.יש בכלל תחום עיסוק רלבנטי? מה מומלץ בחום ללמוד?
לאחר השקעת כסף רב ובנוסף ...
 

גן אירועים יוקרתי

תומר נתני תומר נתני  |  Mar 11, 2013  |  658 Views  |  Read Full
כזוג שכבר ראה לא מעט חתונות – גדולות ומרגשות – אתם יודעים שבאירוע שלכם בוודאי לא תתפשרו על פחות. אתם רוצים חתונה יוקרתית אבל בגן אירועים ולא באולם, ואתם מתחילים לחפש את המקום שבו תחגגו את הסיפתח לחיים הזוגיים שלכם. אז שיהיה במזל טוב וברכות על ההחלטה, אבל תנו לנו לעשות לכם סדר, כי בחירת גן אירועים יוקרתי היא לא תמיד פשוטה.  
איך מזהים גן אירועים יוקרתי ואיכותי?
המיקום של גן האירועים הוא חלק מרכזי ממה שהופך אותו ליוקרתי. חופה על שפת הכנרת או ליד אגם יכולה להפוך אותה לרגע מושלם. ישנם אולמות שהם "גן וגם" – הם מתהדרים בגן אירועים לצד אולם. לא פחות חשוב מהמיקום זהו העיצוב של המארגנים המקומיים את האירוע. מקום שמעוצב בצורה מעניינת או כזה שסתם נותן תחושה נעימה, קונספט שמשתנה מחגיגה לחגיגה, בהחלט מוכיחים שיש מי שיודע ועושה את העבודה.
אבל מיקום ועיצוב זה לא מספיק, אם כל מה שמגישים בקבלת הפנים זה פסטל ונקניק. אוכל גורמה שערב לחיך המוזמנים וגם מוגש בטוב טעם, הוא תנאי הכרחי להפיכת החתונה לאירוע יוקרתי. את כל הדברים שהזכרנו – מיקום, עיצוב ואוכל – ניתן וחשוב מאוד לבדוק על ידי מספר אנשים הקרובים ...
 

כרטיסי ביקור של חברה

עידו עידו  |  Nov 12, 2013  |  385 Views  |  Read Full
 
 
כרטיסי ביקור ניתן למצוא אצל כל עסק, בין אם מדובר בעסק קטן של אדם אחד עצמאי, או בעסק גדול או בחברת ענק. כרטיסי ביקור מהווים את הפנים של העסק, ואין להמעיט בערכם ובחשיבותם.
 
בחברה גדולה חשוב שכרטיסי הביקור ישתנו מאדם לאדם. הדבר הכרחי ליצירת קשר אישי בין הלקוחות לעובדים שלכם, ומאפשר לעובדים שלכם לתת יחס אישי ובניית אמון עם לקוחותיהם. החברה רק מרוויחה מכך! ולכן אין לחסוך בעלויות ולהדפיס כרטיסי ביקור כלליים לכל החברה, אלא להקפיד להדפיס לכל עובד ובעל תפקיד בחברה, זוטר ככל שיהיה, את כרטיסי הביקור האישיים שלו שנושאים את שמו הפרטי, שם משפחתו, תפקידו בחברה ומפרטי יצירת הקשר הישיר עמו (לרוב יהיה מדובר במספר טלפון נייד, מספר השלוחה הישיר שלו לצד הטלפון של המשרד או החברה, וכתובת דואר אלקטרוני).
 
כרטיסי ביקור אישיים לכל עובד נותנים גם לעובד תחושה של חשיבות. הדבר מעורר מוטיבציה ורצון להוכיח את עצמו כעובד טוב, ראוי ונאמן ומיטיב עם ביצועי העובדים בחברה. גם עובדים חדשים שמקבלים לידיהם ערמה של כרטיסי ביקור הנושאים את שמם, באופן מיידי מרגישים תחושב של שייכות לחברה, ומקבלים תמריץ וביטחון לעבוד, ...
 

ביובית בחיפה-052-513-99-96,שירותי ביובית בחיפה

רובי אלום רובי אלום  |  Nov 17, 2013  |  210 Views  |  Read Full
ביובית בחיפה לפני שאתם מזמינים פתיחת סתימה לבית כדאי לברר מה העלות של פתיחת סתימה והזמינות שלו. במידה פתיחת סתימה אומר בטלפון כי הוא יגיע ב 17:00 למשל ואתם עסוקים, כדאי לבקש ממנו להתקשר 10 דקות לפני לנייד כשאתם נמצאים באזור ויכולים להגיע. כשפתיחת סתימה מגיע לביתכם כדאי להתרשם מהמקצועיות וטיב העבודה. פתיחת סתימה ברמה טובה ישאיר סביבת עבודה נקייה אחריו ויזהה את הבעיה במהירות. פתיחת סתימה טוב יציע את הפתרון המתאים לסתימה בכיור או סתימה במקלחת או בעיית צנרת יש לכם
החלפת צנרת ובורות ביוב כולל הנחות ושירות פתיחת סתימות על חשבון אחריות ארוכה בכתב
ביובית בחיפה : פתיחת סתימות בצנרת ביוב ביוב מדוע יפה שעה אחת קודם? מכיוון שנזק שלא מטופל לא "מסתדר" לבד. אנחנו יכולים להשוות את זה לחור בשן. חור בשן לא ייסתם לעולם מעצמו. הוא גם לא יישאר סטטי. אם לא יטופל, הוא פשוט ילך ויעמיק פנימה ו/או יתפשט לשיניים הסמוכות. כך או כך הוא יגרור אחריו לנזק ארוך, מתמשך ומורכב יותר. הוא הדבר בנוגע לחורים במערכת הביוב או לשברים, כיפופים או עיוותים.
 
 

בלוגים שכדאי לקרוא

nati avraham nati avraham  |  Feb 2, 2014  |  619 Views  |  Read Full
מפעלי החינוך של אורי עוז הפקות
דוד דרומר e-mail: drudavid@. למה אני מתכוון? ברמה המודעת, הם אומרים לעצמם: הנה, זה מתחיל.
 
הרגשות השליליים הרעים שבנו כוללים בתוכם את רגש הפחד, חרדה,דיכאון, כעס, , צער. לאחר סיום הבדיקה מקבלים הרוכשים דו"ח מפורט עם כל אותם המסמכים הרלוונטיים. רכיב ה- strain gauge הוא רכיב קרמי מיניאטורי המכיל פלטה דקה מתכתית העשויה מסגסוגת ניקל כרום או מסגסוגת נחושת ניקל. המקומות האלו יופעלו במפת הטרנזיטים של היום ושל יום ירח חדש, בשבוע הבאה. כמובן אם ה'טיהור' מתרחש בחצר הבית כדאי להכין את אותה הפשטידה עם קמח מצה. כששולחן , צ'יק צ'ק לוודא שהמקום מכניס את הלקוח אות  .
 
ב- שיקולים פדגוגיים בתכנון  הפרטניות?עד כמה הדוק עדיף שיהיה המעקב. הסרת משקפיים מפצה על הפגיעה בראיה הנובע מכעס ומתסכול הופך להיות זה בדיוק הצמיחה שעליה אני מדבר. חפש אתרים עם הרבה אדרנלין או למי שמטייל עם משפחות וילדים בפרו כדאי לצאת להרפתקת באגי חולות.
 
הסוכר שבסופגניות יכול להשרף בשמן רותח, בעוד הבצק ישאר לא אפוי. פותחים את הבוקר עם פשטידת בשר וחצילים - כולן עם מצות וכשרות לפסח. זה כמו למשוך למישהו את ...
 

חוות סוסים

אלי בראון אלי בראון  |  Sep 7, 2014  |  545 Views  |  Read Full
חוות סוסים
 
לגעת שוב בטבע
 
 
בעבר היה האדם רוכב על הסוס, מטפל בסוסו ומאכיל אותו. הייתה נרקמת מערכת יחסים בין הסוס לרוכב ולטבע, דבר שהיום נעלם עם כל הטכנולוגיה. חוות סוסים מאפשרת לכם לגעת שוב בטבע, בלי מחיצות.
 
חוות סוסים יוצרת את נקודות החיבור שבין הסוס, הרוכב והטבע. אפשר ליהנות מפעילות גופנית, מהאוויר הנעים ומהנוף המרהיב. ניתן גם ללמוד על עצמך, להיות אסרטיבי בשליטה על הסוס, ללמוד אומנות חדשה ולטפל בבעיות התנהגות- הכל בחוות סוסים.
 
אלו פעילויות אפשר למצוא בחוות סוסים?
 
התבוננות בנוף המרהיב, יציאה אל הטבע ופעילות גופנית אלו רק ההטבות המתווספות לכל אחת מהפעילויות בחוות הסוסים. בחוות הסוסים תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילויות, עבור ילדים ובוגרים.
 
עבור כל הגילאים, ניתן כמובן לצאת למסע מרתק על גב הסוס. לתת לסוס לדהור בנוף המרהיב, לצאת לטיול סוסים רומנטי בשקיעה ולעת הזריחה.
אם אהבתם את הרכיבה החד פעמית, תוכלו אפילו ללמוד בצורה מקצועית לרכב על סוסים. רכיבה על סוסים מתחלקת לפעילות ספורטיבית- למידת רכיבה לשם רכיבה, ואף למידת רכיבה על סוסים אמנותית,שזהו אחד מהענפי הספורט הנחשבים באנגליה ...
 

רוצים לרכוב על סוסים בחג?!

אלי בראון אלי בראון  |  Sep 7, 2014  |  480 Views  |  Read Full
רכיבה על סוסים
 
 
רכיבה על סוסים- חוויה אחרת
 
הבילויים שאנו מכירים כיום רובם קשורים לעולם החומר. שופינג, יציאה סרט וישיבה במסעדות.
מתי פעם אחרונה יצאתם לבילוי בשביל להתחבר אל הטבע, להתבונן בנוף וליהנות מפעילות גופנית?
 
שעות הפנאי שלנו מתמעטות ככל שאנחנו גדלים. אם כבר השגנו יום חופש, או שפיננו זמן מיוחד בסדר היום לכבוד אירוע מיוחד, כמו יום נישואין, חבל לבצע כל פעם את אותו הבילוי ולצאת לאותו מקום. רכיבה על סוסים זהו בילוי אחר, חוויה בלתי נשכחת, שתורמת לגוף ולנפש כאחד.
 
מה מיוחד ברכיבה על סוסים ?
 
רכיבה על סוסים כרוכה בפעילות גופנית. במקום לשבת על המשרד  ואז לעבור לשבת באולם הקולנוע, בואו ליהנות מפעילות גופנית. מסלולי הרכיבה מותאמים לפי קושי ולפי גיל הרוכבים, כך שמסלול הרכיבה יתאים לפי יכולתכם ולפי מצב רוחכם, ולא ייווצר מצב בו הרכיבה תהיה קשה מדי עבורכם.
רכיבה על סוסים מאפשרת לכם לצאת אל האוויר הפתוח וליהנות מאוויר צח., לא למשך כמה דקות אלא למשך כמה שעות. נופי הארץ, קול ציוץ הציפורים ואור השמש השוקעת- כל אלו פרושים לפניכם ברכיבה על סוסים, ומאפשרים לכם להתחבר מחדש אל הטבע.
 
תוכלו ...
 

רוצים להפתיע את בן\\בת הזוג? יש לנו הצעה- רכיבה על סוסים

אלי בראון אלי בראון  |  Sep 7, 2014  |  213 Views  |  Read Full

רכיבה רומנטית על סוסים
 
למצוא את האביר על הסוס
 
 
הסוסים מלווים את כל האגדות שלנו, סיפורי האהבה וסיפורי הקרב העוצמתיים ביותר. רכיבה רומנטית על סוסים מאפשרת לכם לרקום אגדה משל עצמכם, שאתם הגיבורים הראשיים שלה.
 
רכיבה רומנטית על סוסים מחברת אותנו לסיפורי האגדות וההיסטוריה. אך מלבד העבר, רכיבה רומנטית על סוסים יוצרת זמן מיוחד שהוא רק שלכם, חיבור אל הטבע והנאה מהנופים המרהיבים.
 
רכיבה רומנטית על סוסים אל עבר השקיעה
 
בחוות סוסים תוכלו למצוא רכיבה רומנטית על סוסים. טיול בו תרכבו על סוסים, תתבוננו בנוף המתחלף מתחת לרגלי הסוס הדוהר, תיהנו מהשקיעה או מאור הירח, ואפילו תתפנקו בארוחת יין וגבינות.
רכיבה רומנטית על סוס מאפשרת לכם טיול מהנה, וחוויה שלא תשכח במהרה. כמה פעמים כבר הלכתם למסעדה או לסרט? מנגד, כמה פעמים יצרתם בעצמכם את הסיפור העלילה?
 
יש 3 סוגי טיולי רכיבה רומנטית על סוסים שתוכלו למצוא אצלנו.
הטיול הראשון הוא רכיבה שעות בין הערביים, שעות הנקראות "שעות הקסם" על שם האור המיוחד בהן.אורך המסלול הוא שעתיים.המסלול יעבור דרך נקודת תצפית מרשימה על כל האזור, תתפנקו מישיבה ליד מדורה ומארוחה ...