•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

עיצוב אתרים

  • rss
  • הוסף מאמר

עיצוב אתרים

בית דפוס וירטואלי בעידן הדיגיטלי

alek sander alek sander  |  Sep 1, 2011  |  1151 Views  |  Read Full
 
זוכרים את הימים בהם בית דפוס משמעו מפעל אנכרוניסטי ועתיק?
הימים האלה נגמרו, מכיוון שמהותו של בית הדפוס משתדרגת והולכת בקצב האינטרנט. אומנם בתי דפוס ומשרדי עיצוב לא נעלמו מן העולם – ולעולם לא ייעלמו; אבל השינוי שחל בשיטות המכירה והשיווק שלהם, הוא אכן שינוי מבורך.
אז בשביל מה, בעצם, צריך אתר דפוס וירטואלי?
במקום להתקשר לבית הדפוס, לדבר עם גרפיקאי, לקבוע פגישה ולנסות להבהיר לו מה אתם רוצים – היום ניתן לבצע 80% מכל זה בצורה מקוונת. בתי דפוס רבים הקימו אתרי אינטרנט מסחריים, בהם ניתן לבחור עיצוב גרפי מתבניות מוכנות, ולשלוח את המוצר לביצוע. ניתן לקבל את המוצר המוגמר במשלוח עד הדלת או באיסוף עצמי, תלוי בבחירתכם.
היתרונות כאן גדולים וברורים מאליהם:
• נגישות מיידית אונליין למגוון רחב של מוצרי דפוס (הזמנות לחתונה ולאירועים, פנקסי חשבוניות וקבלות ועוד).
• בחירה מיידית של עיצובים מוכנים, ושתילת טקסט מקורי שלנו (במקרים של הדפסת כרטיסי ביקור וכרטיסי ברכה למשל).
• שליחת המוצר לביצוע והכנתו תוך מספר ימי עבודה מוסכם מראש.
יש לציין שבמרבית האתרים מסוג זה, אין סליקת אשראי או אפשרות לביצוע התשלום בצורה ...
 

נקודות כדאיות בהקמת אתרי אינטרנט מקצועיים

טל אור טל אור  |  Sep 12, 2011  |  722 Views  |  Read Full

נקודה עיקרית ראשונה היא לבא לחברה המתמחה בנושא של בניית אתרים מקצועיים זאת כדי שבעל העסק יוכל להשיג את האתר הטוב ביותר והמתאים ביותר לשרת את צרכיו. אמנם זו השקעה פיננסית אבל אין כל ספק שהיא משתלמת עבור כל בעל עסק, קטן כגדול.
אתר תדמיתי חייב להציג את החברה או העסק בצורה הטובה ביותר ולהרשים את הגולש מיד בכניסתו בשביל שימשיך לבקר בו בעתיד או אפילו הרבה יותר מכך, יצור קשר יחד עם הארגון לשם המשך טיפול באופן אישי או לצורך רכישת החפץ או המוצר שעניין אותו באתר התדמית.
 בניית אתרים - עקרונות שכדאי לבצע באתר שלכם
נגדיר כמה עקרונות עיקריים ליצירת אתר תדמיתי שלרוב מתאפיין בסוג הספציפי הנקרא אתר תדמית שכיום ידוע כהכי איכותי לשם פרסום ארגונים. אתר מתפקד כמו חלון ראווה ומציג לגולש אחר מה שלעסק יש לתת, עקב כך אתר מקצועי אשר לרוב מושקע ברמה גבוהה ודוגמה לכך הינם עיצובי הפלאש המוכרים נחשב לסוג מסויים של אתר עסקי מוביל.
 
בניית אתרים לעסקים אינה משימה בסיסית ולעיתים לוקח הרבה זמן עד אשר האתר מוכן. פגישות בעזרת מתכנתים ומעצבים בכדי להגדיר ביחד ובמדויק לאיזה אתר עסקי הקונה מכוון אינה מובנת מאליה וחשוב ...

 

עיצוב אתרי אינטרנט, הצלחה ממתגת

Oleg Ost Oleg Ost  |  Jan 14, 2012  |  708 Views  |  Read Full
אחד המאפיינים הבולטים בספרות למבוגרים היא העובדה שאין בה ציורים או רישומים. במקרה של עיצוב אתרי אינטרנט למבוגרים, פני השטח שונים. איורים, ציורים, רישומים שונים, תמונות, אם בצבע אם בשחור לבן, הינם כלי חשוב ומשמעותי על מנת לעזור לגולש באתר למצוא דרכו בנוחות אבל לא רק עבור סיבה זו. איכות וויזואלית נעימה לעין, קוראת לגולש להנאה ולחקירה של האתר במידה ואלמנט זה נעשה בצורה מקצועית.
למה תיאור בציור?עיצוב אתרים נכון יאפשר לגרפיקה איכותית להיות מימד משלים נכון עבור הטקסט המיידעי הקיים באתר. טקסט כתוב, לא תמיד מצליח להעביר מסר כאיור. לעיתים איור נכון, יכול להעביר כמה וכמה מילים ומסרים מאד מסוימים שטקסט כתוב לא יצליח באותה החדות.עיצוב אתרי אינטרנט אשר עושה שימוש רק בתיאור בכתב, תולה את הצלחתו על הדמיון האנושי אשר יוצר דימוי של האביזר המתואר במוחו של האדם. עיצוב אתרים אשר עושה שימוש גם באיורים ובתמונות, מחזק את משמעות הטקסט. יתרה מכך, תשומת ליבו של הגולש תיטה לכיוון התמונות מאשר למסר המילולי. המוח האנושי יקלוט מהר יותר תמונה (כמעט באופן אינסטינקטיבי) לעומת מלל אשר יש לשלב בו ראשית את הרצון לקרוא, ...
 

בניית אתר חינם – לשים את העסק שלך על המפה האינטרנטית

טל אור טל אור  |  May 23, 2012  |  644 Views  |  Read Full

בשוק העסקים הישראלי של היום, אתר אינטרנט עסקי הינו מצרך חובה. הנגישות והזמינות שמציעה הרשת, כמו גם אפשרויות הפרסום, בניית המותג והתדמית וכן הגדלת מאגר הלקוחות והפנייה לקהלי יעד חדשים, מציבים אותה בראש פירמידת הפרסום נכון להיום. לפיכך, המסקנה המתבקשת הינה, שעסק, בכל גודל, יתקשה להתקיים לאורך זמן, או שייעלם מהתודעה, ללא אתר אינטרנט משלו. כמובן, שיש חברות ותיקות, הנמצאות שנים על גבי שנים בתחום העיסוק שלהם, אך יש לקחת בחשבון, שמעמדן כבר מבוסס, והיעדר אתר אינטרנט, אולי יפגע ביכולת החשיפה שלהם מול קהלי יעד חדשים ולקוחות, אך בהשוואה לעסק קטן, מתחיל או בינוני, חברות ותיקות יינזקו פחות.
בניית אתר חינם – להשקיע כסף באנשי מקצוע או לבנות אתר לבד?
בניית אתרים, איננה משימה מסובכת נכון להיום. בעיקר מכיוון שישנם שפע של אתרי אינטרנט וחברות המציעות תוכנות לבניית אתרים, אפילו חינמיות, המכילות שבלונות למגוון עצום של עיצובי אתרים, ודרכם ניתן לבנות את האתר לבד, החל מהזנת התכנים, שינוי ערכת צבעים ועימוד, וכלה בשיתוף קישורים, תמונות והטמעת קטעי וידאו, עד כדי רמה של אתר מקצועי. עם זאת, בניית אתר חינם, מתאימה ...

 

קורס גרפיקה ממוחשבת - נושאי לימוד ואפשרויות תעסוקה

masterusers masterusers  |  Jun 13, 2012  |  383 Views  |  Read Full

 
גרפיקה ממוחשבת הינו מקצוע מרתק שטומן בחובו עניין רב, אינספור אפשרויות להציג את הצד היצירתי שבך ושלל הזדמנויות מקצועיות עם התמחות במגוון תחומים, החל מאופנה ועריכת תמונות לעיתונות וכלה בעיצוב אריזות, מיתוג מוצרים, עיצוב לוגו, ובנייה ועיצוב אתרים. רבים נוטים לחשוב כי קורס גרפיקה ממוחשבת עשוי להקנות אך ורק כלים מקצועיים והכשרה בתוכנות הרלוונטיות לענף, המציאות היא שונה בתכלית. על מנת ליישם עיצוב גרפי נכון, מלבד השימוש בתוכנות, נוגעים נושאי הלימוד בקורסים המורחבים יותר, גם בנושאים מתחומים אחרים, כגון ניהול ושיווק, מיתוג מוצרים ואפילו מעט פסיכולוגיה וסוציולוגיה.
 
כל הנושאים הללו, מאפשרים לבוגרי קורס גרפיקה ממוחשבת, להתאים את העיצוב שאותו יוציאו תחת ידיהם לקונספט אותו מבקש הלקוח להעביר, תוך התחשבות בקהל היעד הרלוונטי ובהתאמה אישית למטרת העיצוב, בין אם מעצבים ללקוח בעל תאגיד ענק, או לאדם פרטי.
 
קורס גרפיקה ממוחשבת – מהם נושאי הלימוד בקורס?
 
קורס גרפיקה ממוחשבת, מתמד בראש ובראשונה בכלים הטכנולוגיים המוצעים לסטודנטים, שישמשו אותם ליישום העבודה המעשית בתחום. הסטודנטים יוכשרו בעבודה מול ...

 

לימודי עיצוב גרפי – תחומי התמחות ואפשרויות העסקה

masterusers masterusers  |  Jul 9, 2012  |  427 Views  |  Read Full

 
לימודי עיצוב גרפי, הינם לימודי תחום מרתק וחדשני, שלא חדל מלהתפתח ולהתחדש. בוגרי לימודי עיצוב גרפי, יוצאים מהקורס כאשר הם רכשו את הידע, הכלים והיכולות לתרגם רעיונות פרסומיים, קונספטים שיווקיים, מגמות, טרנדים וניואנסים תדמיתיים לאלמנטים גרפיים וויזואליים המייצגים את המסרים אותם מבקש הלקוח להעביר לציבור. לימודי עיצוב גרפי אינם חד ממדיים, למעשה, ההפך הגמור הוא הנכון. ניתן לפנות בתום הלימודים למגוון רחב של תחומי עיסוקים או עבודות.
 
קורס גרפיקה ממוחשבת – אנימציה ואלמנטים של תוכנות עריכה.
 
לימודי עיצוב גרפי המשולבים עם קורס גרפיקה ממוחשבת, המכשירה את בוגרי הקורס בטכניקות עבודה, ויישום אלמנטים של גרפיקה ממוחשבת תוך שימוש בתוכנות עריכת תמונות, עריכת אנימציה ממוחשבת, או פלאש, יכולים לתרום רבות לאילו החולמים על קריירה בתחום הקולנוע, האנימציה הממוחשבת לסרטים וסדרות, גרפיקה ממוחשבת לסביבת האינטרנט ופיתוח אפליקציות לסלולאריים ולמחשבי לוח. קורס גרפיקה ממוחשבת, יכשיר את בוגריו לעבודה מול התוכנות החדישות ביותר בשוק, כגון פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש וכדומה, הן בפאן התיאורטי והן בפאן המעשי.
 
עיצוב ...

 

לימודי עיצוב גרפי – להיכנס לתחום מעניין ומשתלם

masterusers masterusers  |  Aug 6, 2012  |  563 Views  |  Read Full
 
רגע לפני שנתחיל להרחיב אודות לימודי עיצוב אתרים, קורס גרפיקה ממוחשבת וכן הלאה, קודם כל עלינו לברר מה בעצם תחום עיצוב גרפי. עיצוב גרפי מוכר גם בשמו השני – תקשורת חזותית. על ידי שמו ניתן להבין בעצם את תפקידו: העיצוב הגרפי נועד בכדי לתקשר בעזרת מסרים עם הקהל בצורה חזותית. כלומר, בשילוב של תמונה עם טקסט. מעצב גרפי מקצועי ובעל ניסיון מסוגל בקלות לעצב אריזות של מוצרים, אתרי אינטרנט, כרזות פרסומיות וכן הלאה.
 
קורס גרפיקה ממוחשבת – למה זה מכשיר אתכם?
 
חשוב להבין שמכיוון שהשימוש בשירות עיצוב גרפי הוא כה נרחב וכן גם מתפרש על פני כל מיני מדיות, במהלך קורסים של גרפיקה (בין אם מדובר על גרפיקה ממוחשבת, לימודי עיצוב אתרים וכן הלאה) תקבלו הכשרה מעשית לצד הכשרה תיאורית. בזכות לימודי עיצוב גרפי תוכלו ללמוד כיצד להוציא רעיון עיצובי אל הפועל – החל משלב הפגישה עם הלקוח שיפרט במה הוא מעוניין, בניית הרעיון, תחילת הסקיצות ועד לבסוף הגעה אל המוצר הסופי.
 
לכל תחום שנלמד בלימודי עיצוב גרפי, בין אם מדובר על קורס של גרפיקה ממוחשבת ובין אם מדובר על לימודי עיצוב אתרים קיימים יסודות. לימודי העיצוב הגרפי נשענים ...
 

איך מעצבים אתר וורדפרס ביעילות?

רוני קלפר רוני קלפר  |  Aug 26, 2012  |  414 Views  |  Read Full
 
כל בעלי האתרים יודעים שלא משנה כמה תכנים מעניינים ישימו באתרם, כל עוד העיצוב לא יהיה מזמין - המבקרים יברחו מהאתר. עיצוב אתר הוא כמו כרטיס ביקור, שמציג את האתר ומהווה חלק חשוב ברושם הראשוני, כך שרק עיצובים מרשימים יוכלו לתפוס את תשומת לב הגולשים ולגרום להם להמשיך לגלוש באתר. במיוחד באתר לעסק, סוגיית העיצוב חשובה עוד יותר - הישארות המבקרים הופכת אותם ללקוחות פוטנציאליים, כך שלא תרצו שלפספס לקוחות עתידיים רק כי האתר שלכם נראה עלוב למדי. וורדפרס, שעליה בנויים הרבה אתרי תדמית, מסייעת בנושא זה - יש מגוון גדול של עיצוב לאתרי וורדפרס, והדינמיות של מערכת הניהול מאפשרת לעדכן את העיצוב בתדירות גבוהה בהתאם לשינויים באתר. הדבר מתאפשר בזכות העובדה שהמראה נקבע על ידי תבניות עיצוב לאתרי וורדפרס, שאותן "מלבישים" על המערכת באופן שבו שלא פוגע בתכנים באתר.
ישנן תבניות עיצוב לאתרי וורדפרס שניתן למצוא ולהוריד חינם ברחבי הרשת, וכך לחסוך כספים. עם זאת, לרוב אלו יהיו תבניות שייצרו חזות אחידה ומשעממת למדי – דבר שלא יסייע לנו לתפוס את תשומת לב הגולשים, שעלינו להתבלט מול כל האתרים של העסקים המתחרים. כתוצאה ...
 

עיצוב אתר וורדפרס מקורי: מהן התבניות?

רוני קלפר רוני קלפר  |  Sep 3, 2012  |  419 Views  |  Read Full
 
בתום בניית אתר וורדפרס, הגיע הזמן "להלביש" אותו באופן ראוי. עיצוב של אתר מבוסס וורדפרס הוא דבר שניתן לעשות יחסית בקלות, וזאת בזכות העובדה שהעיצוב נמצא באתר בנפרד מהתוכן כך שניתן לשינוי שוב ושוב בלי פגיעה בטקסטים – הודות לתבניות וורדפרס, הניתנות להחלפה ברגע שנרצה. ישנן תבניות רבות ברשת, כשחלקן אף ניתנות להורדה בחינם ואחרות ניתן להשיג בפנייה לאנשי מקצוע שייצרו עיצוב תבניות וורדפרס אישי. בטרם הבחירה, יש לזכור כי באינטרנט אינספור מתחרים בעלי תחום זהה לשלנו, ורק יצירת עניין אצל הגולשים יגרום לכך שהם יבחרו באתרנו על פני המתחרים. כדי שנוכל להתבלט ברשת כבר ברגע הראשון, שהוא המכריע ביותר בהחלטה של המבקר אם להישאר באתר או לעבור הלאה, יש להשקיע ביצירת עיצוב אתר מושך לעין שילכוד את תשומת הלב וייצור סקרנות אצל הגולשים, וכך עיצוב תבניות וורדפרס הופך לגורם מכריע בהצלחה העתידית של האתר. כך שאם בחרנו בתבנית מוכנה מראש, אמנם התקציב הצטמצם משמעותית, אך קיבלנו עיצוב שאינו עונה על המטרה הראשית – יווצר לנו אתר חדגוני, לא מפתיע, ואפילו משעמם, כך שאנו מסתכנים בכך שיווצר רושם חובבני אצל הגולשים. לעומת זאת, ...
 

טיפים לעיצוב אתרי וורדפרס

רוני קלפר רוני קלפר  |  Oct 30, 2012  |  571 Views  |  Read Full
 
אומרים שאין להסתכל בקנקן אלא במה שיש בו – אך שכמדובר באתר אינטרנט, גם אם התוכן שלו מרתק במיוחד, כל זמן שאינו מעוצב באופן מרהיב שיתפוס את העין, מרבית הגולשים כנראה לא ימשיכו לגלוש בו. עיצוב של אתר הוא כמו חלון הראווה של חנות, כך שעליו להיות מזמין וליצור רושם ראשוני חיובי. רק עיצובים מרשימים יצליחו למשוך את תשומת לב המבקרים ויגרמו להם להישאר ולבקר בשאר העמודים. בעיצוב אתר לעסק הדבר חשוב פי כמה משום שלהישארות הגולשים באתר יש קשר ישיר לרווחים שתפיקו מהאתר - יציאה של גולשים מהאתר היא כמו הפסד של עסקאות פוטנציאליות. דרך שמקלה על יצירת עיצוב דינמי ומיוחד היא בחירה במערכת ניהול תוכן וורדפרס, שבהחלט אהובה במיוחד על מנהלי אתרי תדמית. קיים מגוון עצום של עיצוב לאתרי וורדפרס, ופשטות המערכת מאפשר להתקין, לשנות ולהחליף את העיצוב בקלות ובתכיפות גבוהה, וכך לשמור על מראה אתר חדשני, מקורי ומפתיע. מלבד זאת, יש יתרון נוסף לבחירה במערכת וורדפרס - עיצוב לאתרי וורדפרס נמצא על האחסון של האתר ו"מתלבש" על גבי המערכת בנפרד מהטקסט, מה שמאפשר להחליף עיצוב לאתרי וורדפרס בלי לפגוע בתכנים.
 
באינטרנט קיימות תבניות ...