•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

בית כללי

  • rss
  • הוסף מאמר

בית כללי

בדק בית

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Sep 18, 2011  |  849 Views  |  Read Full

 
לפני שרוכשים נכס, בין אם מדובר בבית חדש או מיד שנייה יש דברים שחובה לבדוק על מנת לוודא כי הבית הוא המתאים ביותר, שהוא בטיחותי, שהוא בנוי היטב ועוד. חלק מהבדיקות אנשים ללא ניסיון בתחום יכולים לעשות בעצמם, אך יש בדיקות שניתן וכדאי לערוך רק באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, שיעשו בדק בית ברמה מקצועית ומהימנה.
מה זה בדק בית?
בדק בית היא בדיקה מקצועית הנערכת לבית, דירה, משרד או כל מבנה אחר והיא נעשית על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בתחום הבניה. זוהי בדיקה מדוקדקת להערכת איכותה וטיבה של הבנייה וכמו כן גילוי פגמים וליקויים הקיימים במבנה. אנשי המקצוע ישוו את תוכניות הבניה של הבית ויחפשו אם קיימת התאמה בין התכנון המקורי לבין הבניה שנעשתה בפועל, בין הבנייה לתווי התקן הישראליים. הם יבחנו את כל הפרטים הטכניים שלא מוכרים לאנשים שאינם אנשי מקצוע, את אותם הפרטים שנועדו להבטיח את איכותו של הבית או הדירה, את רמת הבטיחות שלו ואת העמידות שלו לאורך זמן. בדק בית עוזר לגלות ולתקן בזמן את כל הליקויים שיכולים להתגלות בעתיד ולגרום לבעליו לטרחה רבה והוצאת כספים גדולה. חברת בדק בית עוזר לחשוף ליקויי בניה שונים בשלד של ...

 

פינוי מדירות בלי בעיות

osher osher  |  Nov 15, 2011  |  1065 Views  |  Read Full
החלטתם לפנות את הדירה שלכם וההכנות בעיצומן. בהתחלה חשבתם לעשות את זה בעצמכם, אמרתם שתכניסו את הכל לארגזים, תדביקו יפה ותרשמו שמות על כל ארגז עם הציוד שיש בתוכו, אך מהר מאוד הבנתם זו עבודה למקצוענים, שכמות הציוד והחפצים שלכם היא כל כך גדולה שאתם בקושי יודעים איפה להתחיל, שלא לדבר על לסיים. אז החלטתם שהפעם תבקשו עזרה, הפעם אתם מזמינים צוות פינוי מדירות מקצועי שיעשה את העבודה בשבילכם. אז הרמתם טלפון לנציג של צוות פינוי מדירות והוא הסביר לכם את כל התהליך בטלפון. איך הם יארזו את כל הדירה, יסדרו וינקו אותה עד שתהיה מבריקה ומצוחצחת. אתם כבר לא צריכים לדאוג לכלום, יש לכם צוות פינוי מדירות מקצועי ומהימן שיודע את העבודה.
איזה שירותים מעניק צוות פינוי מדירות
בימינו פינוי מדירות הוא רק ריקון הדירה מתכולתה והעברת התכולה מנקודה א' לנקודה ב'. היום תוכלו למצוא צוותי פינוי מדירות שיעשו בשבילכם עבודה הרבה יותר מקיפה, הרבה יותר יסודית והרבה יותר רצינית מאי פעם. צוות פינוי מדירות יסדר עבורכם את הציוד כולו בארגזים, יעלה על משאית את כל מה שאין לכם חפץ בו ויעביר את הציוד המיותר לאתר פסולת המורשה על ידי ...
 

בדק בית - לחיים טובים

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Nov 17, 2011  |  811 Views  |  Read Full

 
 
בדק בית היא בדיקה שמטרתה לבדוק האם קיימים ליקויי בנייה בדירה לפני רכישת דירה. בדק בית היא בדיקה חיונית שחשוב לבצע אותה. ביצוע בדק בית לפני רכישת הדירה הופכת את החיים לפשוטים יותר. גילויי ליקויי בנייה לאחר הכניסה לדירה משמעות הדבר חיים מתוחים הכוללים הוצאות כספיות רבות במטרה לתקן את הנזק שנגרם. בדק בית היא בדיקה שנועדה לוודא שאתם קונים דירה איכותית ללא בעיות. בדק בית זה הפתרון הטוב ביותר עבורכם. במסגרת בדק בית נבדק האם הבית עמיד בפני רעידות אדמה. בדק בית על ידי מהנדס מקצועי יאפשר לכם לרכוש דירה בטוחה יותר ואתם תוכלו להיות רגועים.        
 בדיקת בית- לגילוי ליקויים בדירה
מטרת בדיקת בית היא לגלות האם קיימים ליקויי בנייה בדירה.  בתחום של ביקורת מבנים, בדיקת בית היא בדיקה חשובה וחיונית עבורכם שיש צורך לבצע אותה לפני רכישה של דירה יד ראשונה מקבלן או דירה יד שנייה.רכישת דירה במיוחד עבור זוג צעיר נחשבת לאחת ההוצאות הכלכליות הכבדות ביותר בחייהם, ולכן אין מקום לטעויות.זוג צעיר העומד בפני רכישת דירה צריך להבטיח את עתידו ולהימנע מהוצאות כספיות גדולות ככל האפשר. גילוי ליקויי בנייה במבנה מעמיד ...

 

מתקני מים מיניבר לטיהור המים בבית

osher osher  |  Nov 24, 2011  |  877 Views  |  Read Full
מיניבר – להפסיק לסחוב בקבוקים הביתה
זה מאוד מעייף לדאוג שתמיד יהיו בבית בקבוקי מים מינרליים, במקום להחזיק מתקני מים שיחסכו זאת מכם. גם צריך לזכור לקנות בקבוקים כל פעם לפני שנגמרת האספקה, וגם צריך ללכת לקנות, וגם לסחוב. ואז מה עושים כשנגמרת האספקה ולא הספקתם לקנות חדשה? הכי פשוט זה להחזיק בבית מיניבר שכבר עושה עבורכם טיהור מים ואז אתם לא צריכים לחשוב מראש כל כך הרבה, פשוט לגשת לאותם מתקני מים שאצלכם בבית ולשתות. מיניבר צריך לקנות רק פעם אחת, לא כמו בקבוקים מים שצריך לרכוש על בסיס שבועי.
מתקני מים – גם עיצוב אפשר לשלב
זו אמנם לא חובה, אבל אפשר למצוא גם מיניבר שנראה לא רע בכלל ולא רק שלא פוגע בעיצוב המטבח, אלא אפילו משדרג אותו. מי שמשקיע רבות בעיצוב הבית, עשוי לחפש מתקני טיהור מים מעוצבים, ואכן ישנם דגמים שמלבד דגש על מקצועיות, שמו לגביהם דגש גם על המראה החיצוני. כך אפשר לרכוש מיניבר שיראה טוב ומתאים לא רק למטבח, גם לפינות המתנה של משרדים, ועוד.
טיהור מים – לא לקחת סיכונים
לא בכל מקום ישנם מי ברז טובים למשקה, ומי שרוצה לדאוג לעצמו לאספקה תמידית של נוזל שעבר טיהור מים, יעשה לעצמו רק טוב ...
 

צימרים הכי טובים בצפון לזוגות צעירים

עידו עידו  |  Nov 27, 2011  |  867 Views  |  Read Full
 
אחד הדברים הכי רומנטיים שיצא לי לעבור זה להיות בחופשה רומנטית עם בת הזוג שלי בצימר בצפון. זה לא שאנחנו לא יוצאים להמון חופשות רומנטיות עכשיו, אבל אתם בטח מבינים שחמש או שש שנים אחרי החתונה זה כבר לא אותו דבר בכלל.
אז כשהיינו צעירים וטריים, הכול היה אחרת לגמרי. האהבה הייתה רכה ופורחת, הייתה הרבה עדינות באוויר. באותה תקופה כאשר היינו מחפשים צימר לסוף שבוע היינו רושמים בחיפוש באינטרנט את הביטוי צימרים בצפון לזוגות, היום לצערי כבר רושמים צימרים למשפחות. באסה, אין מה להגיד, תקופה אחרת לגמרי בחיים.
אז מה בעצם עדיף?
מי בכלל יכול לענות על זה? לכל דבר יש את היתרונות שלו והחיסרונות שלו. אבל מה שאני כן יכול להגיד זה שאני לא אוותר על התקופה שבה היינו יוצאים לנופש רק באתרי צימרים בצפון לזוגות, זאת הייתה תקופה מדהימה שהייתי שמח לחזור אליה במהירות. אם כי די בטוח שזה כבר לא הולך לקרות לעולם.
צימרים לזוגות בצפון
מה כל כך מיוחד שאני צריך לדבר על זה שוב? האמת היא שבעיקר התחושה באוויר, סתם כדי לחזור לכמה דקות לתקופה שבה היינו צעירים ומעניינים בתור בני אדם(זה לא שאנחנו כבר לא מעניינים היום, פשוט ...
 

סגנונות טיפול זוגי פסיכולוגי

כרמי אומרו כרמי אומרו  |  Nov 29, 2011  |  775 Views  |  Read Full
טיפול זוגי הפך להיות שיטה יעילה ונפוצה ביותר בקרב מרבית העולם לטיפול בבעיות חיי זוגיות. ניתן אף להוסיף ולהגיד כי טיפול זוגי הפך לטרנד עכשווי ואפקטיבי בקרב בני זוג רבים, זאת בעקבות הצלחת הסדרה עטורת השבחים "בטיפול" שתפסה לאחרונה את זמן המסך שלנו, והציגה בפנינו את עולם הטיפול הזוגי, יתרונותיו, קשייו ובעיקר את חשיבותו ליחיד ולזוג.
מהו טיפול זוגי?
ככלל, טיפול זוגי הוא תהליך טיפול המשלב את שני בני הזוג ומאפשר לשניהם להתמודד עם הבעיות שנוצרות בחיי הזוגיות המשותפים שלהם. טיפול זוגי מניח לבני הזוג להתמודד אחד עם השניה בדרך מכובדת, לפרוק את שעל ליבם, להגדיר את המחלוקות בניהם, להבין מה גורם להן וכיצד ניתן לפתור אותן. במסגרת טיפול זוגי ינכחו שני בני הזוג עם מטפל זוגי. המטפל הזוגי תפקידו לאתר את הקשיים בין בני הזוג, לאפשר להם לבטא את עצמם (את תחושותיהם, קשייהם, רצונותיהם, אכזבותיהם ותקוותיהם), לאבחן את דפוסי ההתנהגות שלהם ולסייע להם לפעול בדרך הנכונה שתוביל לשיפור חיי זוגיות. על מנת להשיג זאת, מטפל זוגי שם דגש על פיתוח תקשורת חיובית ומכובדת בין שני בני הזוג, כזו התאפשר להם גם בעתיד להתמודד נכונה ...
 

ייעוץ זוגי עוזר למניעת גירושין

כרמי אומרו כרמי אומרו  |  Nov 29, 2011  |  752 Views  |  Read Full
יציבות מוסד הנישואין נפגעת עם השנים. נראה שאנשים רבים דוחים את הפיכת החברות לקשר נישואין מחייב. מאחורי ההיסוס וההתלבטות אם להתחתן ולהתחייב לכל החיים, ישנו פחד מאחוז הגירושין ההולך וגדל. לזה מתווספות תלונות מרובות על קשרים לא מספקים המאפיינים זוגות רבים. ייעוץ זוגי נותן מענה ומאתר את הקשיים איתם מתמודדים בני הזוג. העלולים להוביל לפרוק הקשר במידה ולא יטופלו וינוטרלו.
מדוע הנישואים כל כך שבירים בימינו? מדוע אנשים רבים כל כך מתגרשים? נראה שצורת החיים הנוכחית מובילה את הזוגיות למקום שאינו יציב. צורת החיים הנוכחית מביאה את האנשים למקום בו העמידות שלהם לקשיי החיים נמוכה מהעבר. היכולת הפחותה להתמודד עם קשיים מחד, נפגשת עם כמות קשיים ההולכת ועולה. הדרישות של העולם בו אנו חיים היום ברמות: המקצועית, ההתנהלות ההורית, מילוי הצרכים האישיים ועוד מתרבות עם הזמן. נוסחה זו פועלת לרעת בני הזוג. נוצר עומס רב שמביא אותם למאבק ולמחשבה על פרידה כפתרון.
ייעוץ זוגי מזהה את גורמי החולשה האישית
ייעוץ זוגי יברר עם כל אחד מבני הזוג את הרגישויות שלו, המקבעות אותו ומונעות מימנו להצליח בקשר הזוגי. בהם נמצא סוג של ...
 

טיפול זוגי והשפעתו על החיים

כרמי אומרו כרמי אומרו  |  Nov 29, 2011  |  554 Views  |  Read Full
טיפול זוגי הפך נפוץ בשנים האחרונות, רבים מודעים לקיומו ואף נעזרים בו לפתרון בעיות שונות בחיים הזוגיים. ידוע לכל כי טיפול זוגי בכוחו לשפר את מערכת היחסים הזוגית וליישב את הסכסוכים השונים שצצים במהלך חיי הזוגיות, אולם, לטיפול הזוגי יתרונות נוספים. טיפול זוגי משפיע לטובה גם על ההתנהלות של בני הזוג בחייהם הפרטיים ובחייהם המשפחתיים (באם יש). במאמר זה, נפרט מעט על היתרונות שמציע טיפול זוגי לכל אחד ממישורי החיים שציינו קודם.
יתרונות טיפול זוגי לחיים הזוגיים
תחילה נציג את היתרונות העיקריים לשמם טיפול זוגי נועד. טיפול זוגי מטרתו לסייע לבני הזוג להתמודד עם מצבים שונים בחיי הזוגיות שלהם, מצבים בהם הם מרגישים קושי, עצב, כעס, תסכול ואף מצבים בהם הם מרגישים כי כבר אין למה להילחם או למה להישאר במערכת היחסים הנוכחית. טיפול זוגי מאפשר לבני הזוג להתמודד עם כל אותם מצבים בצורה שקולה, לשמוע ולהשמיע את תחושותיהם ורצונותיהם, לפתח ערוץ תקשורתי שמסייע רבות לפתרון מצבים דמויי אלה ומאפשר לבני הזוג לפתור את כל אותם סכסוכים בהם הם מרגישים "שאין להם עם מי לדבר" ש"אין הבנה" ועוד.
יתרונות טיפול זוגי לחיים הפרטיים
...
 

ייעוץ זוגי ככלי שימושי לפתרון זוגיות במשבר

כרמי אומרו כרמי אומרו  |  Dec 2, 2011  |  568 Views  |  Read Full
זוגות רבים בוחרים להימנע מפנייה אל ייעוץ זוגי, ככלי לפתרון בעיותיהם הזוגיות מסיבות כאלה ואחרות. חלקם נמצאים במצב רגשי ירוד עד כדי חוסר אמונה שישנו טיפול זוגי כלשהוא אשר בכוחו לסייע להם לשקם את מערכת היחסים שלהם, חלקם חוששים כי הפנייה אל יועץ זוגי תאשש את חששותיהם ותעיד על כך שעליהם להיפרד, ואילו בחלק מהמקרים קורה שאחד מבני הזוג מסרב לשתף פעולה ולפנות לקבלת ייעוץ זוגי. במאמר שלפניכם נביא לידיעת הקוראים את מהותו של הייעוץ הזוגי, המצבים בהם הוא יכול לסייע וכל אותן היתרונות שהוא מספק לבני הזוג.
מה זה ייעוץ זוגי?
ייעוץ זוגי ומשפחתי הינו טיפול זוגי הנערך בין יועץ זוגי ובין בני הזוג. מטרתו של הייעוץ הזוגי הינה לפתור אי אלו קונפליקטים וויכוחים שעולים בזוגיות, ולפעול במטרה להביא לשיפור ניכר במערכת היחסים הזוגית של בני הזוג. ייעוץ זוגי יתפרס על מספר מפגשים מצומצם יחסית (שיקבע בהתאם למצבם של בני הזוג, ונכונותם להשתתף בתהליך), ויפעל במטרה לאפיין את מצבם הרגשי והתקשורתי של שני בני הזוג. במסגרת הייעוץ הזוגי, יעלו ויצופו כל אותם דפוסי ההתנהגות היומיומיים של בני הזוג, כמו למשל דפוסי התקשורת, מאבקי ...
 

סגנונות טיפול זוגי

כרמי אומרו כרמי אומרו  |  Dec 2, 2011  |  637 Views  |  Read Full
בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחויות רבות בענפים שונים, בניהם בענף הטיפול הזוגי. בעוד שבעבר בני זוג שנקלעו למשברים בזוגיות, נחלו אכזבות, או נחפזו להסיק מסקנות ולהיפרד, כיום, ישנה אלטרנטיבה יעילה באמצעותה בני זוג יכולים לשקם את מערכות היחסים שלהם ואף לשפרן. במאמר זה, נציג תחילה מה מהות טיפול זוגי, נסביר כיצד הוא מתנהל, מהו יועץ זוגי ואף למי הוא מתאים. כמו כן, נפרוש בפניכם את מגוון הטיפולים הזוגיים השונים שישנם כיום.
מהו טיפול זוגי?
ייעוץ זוגי הינו טיפול פסיכו-תרפי שמטרתו לסייע לבני זוג לשקם, לשפר ולהטיב את מערכות היחסים הזוגיות שלהם. טיפול זוגי בדרך כלל יכלול מטפל זוגי ואת שני בני הזוג, אולם, במקרים מסוימים טיפול זוגי יתנהל בשיטה קצת אחרת ויכלול רק את אחד מבני הזוג. ייעוץ זוגי הינו תהליך ממוקד ועקבי אשר מפגשיו נמשכים פרק זמן קצר יחסית, בהתאם לבעיותיהם של בני הזוג, נכונותם להצלחת הטיפול הזוגי וכו'. חשוב לציין, כי טיפול זוגי שמוכר בעיקר בטיפול המסייע לשקם מערכות יחסים פגועות, או מערכות יחסים שחוו משבר, הינו ייעוץ זוגי יעיל ואפקטיבי שמסייע גם במקרים אחרים, בהם בני הזוג לא חוו משבר כלשהו, ...