•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

כללי נדלן ושיפוצים

  • rss
  • הוסף מאמר

כללי נדלן ושיפוצים

בדיקת דירה חדשה – ליקויי בנייה

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Sep 7, 2011  |  956 Views  |  Read Full

בדיקת דירה חדשה – ליקויי בנייה
כאשר אנו רוכשים דירה חדשה מקבלן, אין הדבר מבטיח לנו כי הדירה תהיה מושלמת. טרם רכישת הדירה מומלץ לבצע בדיקת ליקויי בנייה אשר מהווה חלק מביצוע בדק בית.
בדיקת דירה חדשה
לרוב האנשים, יש נטייה להאמין כי דירה שרוכשים מקבלן היא דירה שאין צורך לבצע בה בדק בית אשר בתוכו כלולה בדיקת ליקויי בנייה. כיוון שמדובר בנכס חדש, נוצרת אשליה אצל הקונים כי מדובר בנכס איכותי אשר נבנה באופן אמין ומדויק אך הדבר לא תמיד כך. אין לסמוך על אף אדם ואף לא על הקבלן אשר יצהיר בפניכם כי ביצע את הבנייה באופן תקין ובהתאם לתקנים המופיעים בחוק. גם לקבלנים יש אילוצים רבים כמו זמן או חישובים כלכליים כאלה ואחרים וגם הם לצערנו, יכולים להקל בראש ולבצע בנייה באיכות פחות טובה מהמצופה.
בדיקת ליקויי בנייה
טרם רכשתם ונכנסתם אל דירת חלומותיכם חשוב שיתבצע בדק בית אשר יכלול בדיקת ליקויי בנייה על ידי איש מקצוע מומחה ואמין. בדיקה זו לרוב כוללת בדיקה של סדקים אפשריים, עובש, איכות החומרים בהם השתמשו למטרת הבנייה, איכות העבודה שנעשתה, בדיקת ההתאמה שבין הנכס הבנוי לבין מפרט הנכס ובדיקות נוספות רבות. ליקויי ...

 

חשיבות ביקורת מבנים

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Sep 18, 2011  |  1005 Views  |  Read Full

 
ביקורת מבנים הוא המונח המקצועי לבדיקה, אבחון והערכה של ליקויי בנייה בדירות, בתים, משרדים, מפעלים וכד'.  אם קונים דירה חדשה מקבלן, מעוניינים לבדוק  דירה יד שנייה או אם רוצים לפתור אחת ולתמיד ליקויי בניה בדירה בה גרים, ביקורת מבנים על ידי מהנדס בנין תוכל להביא לשקט הנפשי.  ביקורת מבנים ובדיקת תקינות לדירה חדשה על ידי בעל מקצוע מיומן, תוכל לוודא שמקבלים כל מה שהובטח במפרט טכני של הקבלן.
חשיבות ביקורת מבנים כיום
בשנים האחרונות הולך ומתפתח בארץ תחום בדק בית ביקורת מבנים, וזאת בגלל מודעות הדיירים לזכויותיהם ובגלל שיטת הבניה המודרנית. בדיקת ליקויי בנייה הפך להליך שגרתי ומחייב לפני כניסתו של כל דייר לביתו החדש, או לפני קניית נכס מיד שנייה. בדיקת מבנים נחוצה גם כי כיום נוהגים הקבלנים הראשיים להעסיק קבלני משנה רבים בכל תחומי הבנייה, יש קבלני משנה לשלד, לריצוף, לאינסטלציה, לחשמל, צבע ועוד. שיטת עבודה זו גורמת להיווצרות ליקויי בנייה רבים.  כל אדם הרוכש דבר מה, רוצה לקבל מוצר טוב ולקבל את התמורה המלאה לכספו, ברכישת בית למגורים או נכס כלשהו, הדבר משמעותי עוד יותר. בגלל העלות הגבוהה הכרוכה ברכישת ...

 

ניקיון משרדים בתל אביב

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Sep 27, 2011  |  695 Views  |  Read Full

 
ניהול עסק זה דבר שמצריך מהבעלים להיות עם היד על הדופק במשך כל הזמן. ניהול עסק כולל אספקטים רבים ביניהם ניהול כספים,ניהול שיווק, לכן אין זה פלא שבעלי עסקים רבים אינם מעוניינים להתעסק בניקיון משרדים, אולם שמירה על ניקיון משרדים היא חלק חשוב בתפקוד המשרד. קיימים יתרונות רבים לשמירה על ניקיון משרדים בין השאר שמירה על בריאות העובדים.
תל אביב היא עיר שיש בה משרדים רבים. ניקיון משרדים בתל אביב מתבצע בדרך כלל על ידי חברת ניקיון. ניקיון משרדים הינה מטלה הכרחית בסיום יום עבודה אבל המנהלים לא מתפקידם לבצע את עבודות הניקיון, שכן ניקיון משרדים כולל משימות רבות ולא מסתכם בניגוב חלון או פינוי פח הזבל, אלא יש צורך בשאיבת שטיחים ,שטיפת רצפות ועוד. דבר נוסף שיש לעשות הוא לנקות את מסך המחשב למניעת נזק. ניקיון משרדים מקצועי צריך להתבצע על ידי חברת ניקיון משרדים שתפקידה לבצע את עבודת הניקיון ולהוריד מהעומס על העובדים.חברות ניקיון משרדים, הן חברות אמינות ומקצועיות, אשר מבצעות הכשרה לצוות העובדים ומוודאות כי הן מעסיקות אנשי מקצוע בעלי הבנה בתחום. חברות ניקיון משרדים טובות הן חברות בעלות מוניטין רב.
מציאת ...

 

באילו מקרים כדאי לערוך בדיקת ליקויי בניה?

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Oct 23, 2011  |  629 Views  |  Read Full

בדיקת ליקויי בנייה מומלצת בכל מצב בו נכס מעביר ידיים בין אם ברכישה או השכרה. ליקויי בניה עשויים לעלות לקונה או שוכר מחיר גבוה מאוד וחשוב למצוא אותם מוקדם ככל האפשר ולהיערך בהתאם.
בדיקת ליקויי בנייה – רכישת דירה מקבלן
אנשים רבים רוכשים דירות מקבלן בפרויקטי מגורים בין אם במגדלי דירות או בתים צמודי קרקע. המפרט מסוכם מראש מול הקונה והקבלן מתחייב לספק את הדירה/בית בדיוק לפי המפרט. לצערם של קונים רבים, לאחר מספר חודשים או שנים, הם עלולים לגלות כי הקבלן לא ביצע את עבודתו נאמנה או המפרט שהובטח להם לא בוצע בפועל. בדיקת ליקויי בניה טרם החתימה הסופית על קבלת הדירה/בית תחסוך מן הקונים עוגמת נפש רבה. הבדיקה עשויה לגלות כי שטח הדירה/בית קטן בפועל, הקבלן עשה שימוש בחומרים זולים ולא איכותיים, עבודה רשלנית גרמה למגוון ליקויי בנייה כמו רטיבות בקירות, חדירת מים דרך הגג ועוד. בשלב מוקדם ניתן לתבוע מן הקבלן לתקן את הליקויים או לפצות את הקונים.
בדיקת ליקויי בנייה – רכישת נכס יד שנייה
כאשר אנו מחליטים לרכוש נכס למגורים חשוב מאוד לבצע בדיקת ליקויי בנייה בכדי לוודא כי מצבו של הנכס טוב ואינו דורש תיקונים ...

 

קרקע למכירה בזיכרון וגם שטחים למכירה באזורים אחרים

osher osher  |  Nov 6, 2011  |  730 Views  |  Read Full
יתרונות הגדולים של רכישת קרקע למכירה בזיכרון 
אנשים רבים מגלים היום עניין ברכישת קרקע למכירה בזיכרון. היתרונות הגדולים של עסקאות אלו הינם העובדה שכל דבר בעולמנו מאבד מערכו חוץ מאדמה. לכן קרקע למכירה בזיכרון  זו אפשרות להבטיח שהערך של הרכוש שלכם לא ירד אלה רק יגדל. קרקע למכירה בזיכרון הינן בעלות ביקוש רב, עקב הערך ההיסטורי של המקום. קרקע למכירה בזיכרון יאפשרו לכל אחד להיות יותר קרוב לארץ. רכישת קרקע למכירה בזיכרון  תבטיח שלעולם תהיה לכם נגיעה בארץ ישראל. בכדי לברר את השווי של קרקע למכירה בזיכרון , כדאי מאוד לנסוע למקום לייעוץ בקרב סוכני הנדל"ן המקומיים.
יתרונות נוספים שניתן למצוא ברכישת קרקעות למכירה בחדרה
גם קרקעות למכירה בחדרה הינן בעלות אינטרס רב מצד אנשים החושבים על עתידם. קרקעות למכירה בחדרה זו דרך מצוינת לרכוש אדמה שכרגע ערכה אינו גבוה, אך בעתיד, קרקעות למכירה בחדרה יעלו הרבה יותר. לכן רכישת קרקעות למכירה בחדרה עכשיו מבטיחה לכם אפשרות להרוויח כסף רב בעתיד, או ליהנות משימוש עצמי עקב קרקעות למכירה בחדרה.
שטחים למכירה – זו השקעה בעתיד שלכם
שטחים למכירה צוברים יותר ויותר פופולאריות ...
 

חברות ניקיון בתים ולאחר שיפוץ

osher osher  |  Nov 13, 2011  |  777 Views  |  Read Full
חברות ניקיון – להשיג את הבית הנקי
בימינו אין לאנשים הרבה זמן כדי לעסוק בפרטים הקטנים שבחייהם – נושאים כמו ניקיון, אולי אפילו בישול, נדחקו לשוליים כאשר קריירה, משפחה ותחביבים תפסו את מקומם.
במקרים כאלה, חברות ניקיון באות להשלים את הפער – באמצעות חברות ניקיון אנחנו יכולים להשיג את הניקיון של הבית בקלות ובנוחות – חברות ניקיון מורכבות מצוות של אנשים אשר יודעים להשתמש בחומרים בצורה היעילה ביותר האפשרית.
מכיוון שכך ובהתאם לזאת, חברות ניקיון הפכו להיות שם דבר בימינו, כאשר יותר ויותר אנשים מזמינים את שירותיהן על מנת שגם הם יוכלו לחזור אל בית נקי ומבריק.
חברות ניקיון נועדו להפוך את החיים שלנו לקלים יותר על ידי ניקיון יסודי ומעולה של הבית.
ניקיון לאחר שיפוץ – להרגיש את החדש
בין השירותים השונים של חברות ניקיון ניתן למנות ניקיון לאחר שיפוץ - ניקיון לאחר שיפוץ מספק לנו את האפשרות להנות מההרגשה של החדש.
אחרי ימים ארוכים של שיפוצים, ולעיתים שינה רעועה בבית או במקומות אחרים, אנחנו רוצים להשיג את התחושה של החדש – התחושה הזאת לעיתים צריכה להתבצע אחרי שירותי ניקיון לאחר שיפוץ.
באמצעות ניקיון לאחר שיפוץ ...
 

תפקידו של עורך דין מקרקעין בעסקת נדל"ן של רכישת דירה

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Nov 16, 2011  |  721 Views  |  Read Full

 
 
 
רכישת דירה היא אחת מעסקות נדל"ן החשובות ביותר שישראלים מבצעים במהלך חייהם. ישראלים רבים, מעדיפים לרכוש דירה שתהיה בבעלותם ולא להשכיר דירה. דירה הרשומה בטאבו מהווה עבור רבים יתרון משמעותי על פני אלו המשכירים דירה. דירה שרשומה על שמכם מעניקה שקט נפשי ובטחון כלכלי. קיץ 2011 ייזכר כקיץ של מחאה חברתית בו אנשים יצאו לרחובות במטרה למחות על עליית מחירי הדירות באזור המרכז בפרט ובארץ בכלל. לציבור בישראל קיימת העדפה ברורה קניית דירה עדיפה על השכרה. הורים רבים שמצבם הכלכלי מאפשר זאת רוכשים לילדיהם הצעירים דירה כדי שייחסך מהם עניין ההשכרה, אולם לא הרבה אנשים מבינים בתחום קניית דירה. בבואנו לרכוש דירה אחד הדברים הראשונים שיש לעשות הוא לפנות לעורך דין מקרקעין. עסקאות נדל"ן נחשבות עבור רבים לעסקאות מורכבות,  בהן מעורבים אנשים תחום הנדל"ן וסכומי כסף גדולים. רובנו לא מפגינים בקיאות בתחום, לכן בכל הקשור לעסקאות נדל"ן ובפרט קניית דירה יש צורך לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין. פנייה לעורך דין מקרקעין תסייע לכם לראות את התמונה כוללת ביכולתו להסביר לכם מושגים שונים שעד היות היו לא מובנים. אחד ...

 

הקפדה על ניקיון משרדים

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Nov 17, 2011  |  670 Views  |  Read Full

 
 
 
אתם עובדים במשרד מבולגן ולא מוצאים שום דבר מתחת לערימות הדפים. אתם מתלוננים מדי יום שאתם לא רואים שום דבר כי הכול מכוסה באבק? אתם חוששים  לקוחות שלכם לא יחזרו אחרי שיראו את המקום? במצב כזה, אתם זקוקים לשינוי כדי שהלקוחות שלכם לא יעברו למשרד המתחרה. הקפדה על ניקיון משרדים תגרום ללקוחות שלכם להישאר בצד שלכם ולא לעבור למשרד המתחרה. סדר וניקיון הם אחד הדברים החושבים ביותר במקום עבודה. סביבת עבודה לא נעימה בה הכוללת אבק ולכלוך פוגעת בעובדים ומרחיקה את הלקוחות. סביבת עבודה לא נקייה היא מקור לבעיות רבות, העובדים לא חושבים בצורה ברורה, כאשר העובדים לא חושבים בצורה ברורה מי שנפגע מכך בסופו של דבר זה הלקוחות, וכתוצאה מכך  מקום העבודה נפגע. סביבת עבודה לא טובה משפיעה על העובדים ועל קהל הלקוחות, אכן מדובר במצב שיש לשנות אותו במהרה לפני שיהיה מאוחר מדי. משרד מלוכלך זה משרד שלא נעים להגיע אליו, במצב כזה הפתרון הוא ניקיון משרדים. ניקיון משרדים מאפשר לצוות העובדים להיות רגועים ובטוחים, כך הם יודעים שיש מי שדואג לניקיון המשרד. כל מנהל יודע כי משרד נקי הוא משרד שיש לו תדמית חיובית.יצירת תדמית ...

 

כיצד לבצע פינוי דירה בבני ברק – כל הסודות

osher osher  |  Nov 28, 2011  |  749 Views  |  Read Full
מה הבעייתיות שעלולה להתעורר בעת פינוי דירה בבני ברק?
לכל עיר יש את המאפיינים הייחודיים שלה. למרות שהערים במרכז הארת ממוקמות בצפיפות גדולה ובכדי לעבור מעיר לעיר לעיתים מספיק לעבור את הכביש – ניתן לראות את ההבדלים באופן מובהק. לדוגמא, ניתן לדעת בוודאות מתי נחצה הגבול בין רמת גן ובני ברק.  לכן, כאשר מבצעים פינוי דירה בבני ברק, יש להבין שמדובר באזור שונה לגמרי, בעל מאפיינים אחרים וצרכים אחרים שיש למלא בקרב תושביו. למעשה, פינוי דירה בבני ברק הינו צמוד באופן מוחלט לסוג האנשים המתגוררים בעיר. מדובר, כמובן, בקהילה החרדית. לכן, כאשר נבדוק את נושא פינוי דירה בבני ברק, נפרט על הבעיות השונות שבהן עלולה להיתקל כמו משפחה חרדית, כך גם משפחה חילונית. כאשר מבצעים פינוי דירה בבני ברק, יש ליזכור גם את החוקים הנוקשים של האזור – היותו סגור לתנועה לאחר כניסת שבת ובחגים. לפיכך, קשה מאוד לארגן פינוי דירה בבני ברק בתקופות החגים שהינן לרוב הזמן המתאים ביותר.
 
הפיתרונות האפשריים לבעיית פינוי דירה בבני ברק
עם זאת, ניתן למצוא גם פתרונות רבים לנושא פינוי דירה בבני ברק מבלי להתרחק יותר מדי מהעיר עצמה, במידה והינכם ...
 

עורך דין ליקויי בניה – סעדים משפטיים

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Nov 28, 2011  |  661 Views  |  Read Full

בכל מצב בו מתגלים פגמים בנכס כתוצאה מפעילות שאינה מקצועית או אף רשלנית מצד הקבלן או מי מטעמו יחשב הנכס כבעל ליקויי בניה. ליקויי בניה כוללים מגוון תחומים כגון ליקויים בצנרת, חשמל, ריצוף וחיפוי, איטום, נגרות, שלד, טיח וצבע, מידות שלא על פי המפרט וכן כל בניה שאינה תואמת את המפרט כולל שימוש בחומרים שונים או איכותיים פחות. כאשר ישנן הוכחות לליקויי בניה ניתן באמצעות עורך דין ליקויי בניה לתבוע סעד מבית המשפט. אילו סעדים יכול בית המשפט לפסוק לטובת התובע?
אילו סעדים אפשריים ניתן לתבוע במסגרת תביעת ליקויי בניה?
עורך דין ליקוי בניה (רצוי באזור בו נמצא הנכס, למשל בבאר שבע יש לפנות אל עורך דין ליקויי בניה בבאר שבע) יכול לתבוע מספר סעדים אפשריים עבורכם במסגרת תביעת ליקוי בנייה, אלו כוללים:
תיקון הליקוי – ניתן לחייב קבלן לתקן ליקוי בניה בנכס על חשבונו אם אכן ניתן להוכיח כי אלו נעשו בשל פעילות רשלנית או לא מקצועית מצדו. בית המשפט יכול לפסוק כי על הקבלן לתקן את הליקוי ואף לקבוע פרק זמן מוגבל לתיקון.
איחור במסירה – כאשר נרכש בית או נכס כלשהו מקבלן הקבלן מחויב בתאריך מסירה. אם הקבלן איחר והכניסה (או ...