•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

עיצוב המשרד

  • rss
  • הוסף מאמר

עיצוב המשרד

מחירי עבודת גבס לבית

mata rotze mata rotze  |  Aug 22, 2012  |  649 Views  |  Read Full
לא הגיע הזמן לשפץ?
כשיש דיבורים לגבי שיפוץ בבית, ישנם תמיד כל-כך הרבה תירוצים; "זה הרבה מאוד כסף", "ממילא הדירה שכורה", "הלכלוך לא שווה את זה" וכו'. ובכל זאת, למרות הרעש והלכלוך, מי מאיתנו מסרב לחיות בדירה משופצת? בין אם מדובר בשיפוצים קלילים ובין אם בשיפוצים כבדים, אם קיים צורך ויש אפשרות לעשות שיפוץ - רצוי שלא להמשיך לדחות את הסיפור.קבלו מס' טיפים לעבודות שיפוצים מכל סוג:
שיפוץ של בית או דירה זה לא דבר כל-כך פשוט. יש צורך למצוא שיפוצניקים לצורך העבודה, להתפנות מהדירה, לסבול לכמה ימים עד חודשים מכל הבלגן ועוד לא הזכרנו את מחיר העבודה. קבלו כמה טיפים ועצות שימושיים שיוכלו לעזור לכם:עיצובי גבס
לבחור את השיפוצניקים המתאימים - איש המקצוע שתבחרו בו למשימה יהיה אמון על איכות התוצאה. אין סיבה להתפשר על עובדים לא מקצועיים, חשוב לבדוק אם יש לאותם אנשי מקצוע ניסיון קודם בכל אותם הדברים שאתם רוצים שהם יבצעו עבורכם וחפשו חוות דעת אמינות, בעזרת פורומים באינטרנט או באמצעות חברים, בדבר עבודתם.
לבחור בתקופה פנויה - עבודת שיפוץ זה בלאגן לא קטן, בדיוק מהסיבה הזאת רצוי לבחור בתקופה פנויה. הרעש והלכלוך ...
 

משטחי עץ- חלק מהנוף התעשייתי

עידו עידו  |  Oct 13, 2012  |  708 Views  |  Read Full
 
משטחי עץ הם מתקן לשינוע  שטוח שעליו מעמיסים מוצרים באופן יציב לצורך הזזתם העברתם  באמצעות מלגזה או עגלת משטחים. ניתן להעמיס בקלות סחורה על  משטחי עץ וקל למלגזה להרים את המשטחים שעליהם נמצאת הסחורה. סידור הסחורות על גבי משטחי עץ מקל מאוד את העבודה באמצעות השינוע שהוא קל ומהיר באמצעותם. בארה"ב מייצרים כשני מיליארד משטחי עץ בשנה! אפילו במלגזות ידניות ניתן לשנע את הסחורה על משטחי העץ. מפעלים העושים שימוש במשטחי העץ,  יכולים להפחית את ההוצאות של השינוע ואחסון סחורות באמצעות שימוש נכון במשטחי העץ.
משטחי עץ בכל מקום
איפה לא רואים היום משטחי עץ? בתעשייה, בחברות יבוא וייצוא, בנמלים השונים ואפילו בחקלאות. משטחי עץ, מיועדים במיוחד לתעשייה הקלה הדגמים השולטים הם CP . ישנם המשתמשים במשטחי פלסטיק שעמידותם היא גבוהה אך קשה לשחזר משטח כזה לאחר שהתיישן. משטחי עץ הטובים ביותר הם משטחי יורו הם מיועדים לתעשייה הכבדה יותר. העץ ממנו הם עשויים הוא הרבה יותר איכותי מהמשטחים הרגילים ומחזיקים לאורך זמן. משטחים אלה ניתנים לשחזור. מגרשים שונים העוסקים במשטחי עץ, מבצעים איסוף ישר ממקום הלקוח רק אם מדובר בכמויות ...
 

מושגים בעברית שקשורים לעולם הקפה שלכם

רם גל רם גל  |  Oct 24, 2012  |  658 Views  |  Read Full
 
הקדמה קצרה על עולם הקפה שלכם
עולם הקפה שלכם הוא עשיר ומגוון מאוד, אתם שותים את המשקה הזה בהמון הזדמנויות ובלא מעט אופנים. השאלה  היא גם איך אתם אוהבים את הקפה שלכם ולא רק זאת אלא גם באיזה סלנג אתם משתמשים בהקשר לקפה. בכול זאת מדובר על אחד המשקאות שהתפתחו סביבם לא מעט ריטואלים חברתיים שאחת הצורות שבאים לידי ביטוי אלו הן מילות הסלנג שקשורות בקפה. הלכנו, אספנו ריכזנו כמה ממילות הסלנג שקשורות בקפה. הינה הם לפניכם.
מה זה קפה בוץ
חשבתם מה מקור הכינוי קפה בוץ? האמת היא מאוד פשוטה, המשקה הזה שאין ישראלי שלא טעם אותו בצבא, טיולים עם החברה ועוד. בכול אופן מדובר על קפה שהמרקם הבסיסי שלו הוא כמו בוץ ששקע בתחתית הכוס. מבחינה מקצועית מדובר על קפה שדומה לקפה טורקי רק פחות מוצלח מהסיבה הפשוטה שלא הורידו אותו בזמן ולכן הוא מגורען ממש כמו חול. בהמשך לכך המושג בוץ, בוץ אבל מה זה שרוף מתכוון לכך שקודם כול מריחים למרחוק את ריח השרוף, אבל חוץ מזה מדובר גם טעמו של הקפה שפשוט היה יותר מידי בפינג'ן.
אתה בא לקופי ברייק
קפה כמו שאמרנו מתקשר מאוד עם ריטואלים חברתיים, אחד מהם קשור בעבודה שלכם. אתם אוהבים לצאת ...
 

השירות החדש של תמי 4 הזמנת טכנאי בקליק

רם גל רם גל  |  Jan 30, 2013  |  634 Views  |  Read Full
 
כמה מילים ראשונות על המאמר שלפניכם
במאמר הקצר שלפניכם אנחנו עומדים לדבר איתכם כל שירות חדשני במיוחד שמציעה לכם חברת שטראוס מים.זאת במידה ואתם צרכנים שמשתמשים באחד ממתקני המים המסוננים שלה. אין ספק שכדאי לכם להמשיך ולקרוא את המאמר הנוכחי
כמה מילות רקע על פתרונות של מים איכותיים
בואו ונדבר לרגע על הצורך שלכם בפתרונות למים מסוננים ממש איכותיים. זה מתחיל עם העובדה הבסיסית שאתם לא ממש סומכים על מערכת המים הציבורית של ישראל ויש לכם הרבה יותר מסיבה בודדת לא לסמוך עליה. בנוסף פתרונות של מים מינרלים הם לא באמת כאלו שעושים עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר
שטראוס מים חברת מתקני סינון המים המובילה בישראל
שטראוס מים היא חברת בת של קונצרן שטראוס. מדובר על חברה שהוקמה על בסיס התשתית של חברת תמי  4 אותה רכשה חברת שטראוס לפני מספר שנים. ההבנה שמדובר על שוק צומח גרמה לשטראוס לרכוש את חברת תמי 4. הפתרונות שפיתחו הקיבוצניקים הציעו מגוון גדול של אפשרויות לצרכנים פרטיים.שילוב מושלם בין טכנולוגיה, שימושיות וגם מראה מצודד
החשיבות הגדולה של הפתרונות שמציעה לכם שטראוס מים
חברת שטראוס מים מציעה מגוון של ...
 

המשרד שלך נראה זוועה?

רוזנר עיצוב פנים רוזנר עיצוב פנים  |  Feb 18, 2014  |  443 Views  |  Read Full
הקשר הישיר בין מראה והמבנה הפיזי של משרד הוכח עשרות פעמים! למעשה חברות גדולות ואפילו בינוניות מסתמכות על מחקרים רבים כי ליצור סביבת עבודה אשר יוצרת עובד מרוצה אשר מריש בנוח כיוון שתחושה זאת תורמת המון לתפוקה, ליצירתיות וליכולת של אותו עובד או עובדת לתרום כפרט את חלקו לכלל. 
 
בנוסף. אם המשרד שלכם הוא משרד אשר פתוח לקהל לקוחותיכם ואפילו מהווה מקום בו אתם סוגרים עסקאות העיצוב שלו ומה שהוא משדר משחק תפקיד מכריע בהצלחת העסק שלכם, ביכולת לעודד ולגייס משקיעים ובתמורה שדבר בסיסי כמו עיצוב תורם להצלחה של בית העסק שלכם.
 
שורשים של קיבוץ
נגון שמרביתנו רגילים פעמים רבות ואפילו מקבלים את המשרד המוזנח וחסר המבע כדבר רגיל, נושא מגיע אלינו מהעידן הקודם בו המעטפת כלל לא השפיעה בתפיסה שלנו על האמון שנתנו בבית העסק או החברה אשר משרתת אותנו אך המודרניזציה של עולם העסקים הישראלי לא פסח על שינויים רבים שאנו רואים בחמש עשרה השנים האחרונוצ בקרב עסקים קטנים עד גדולים.
 
אם גם אתם יושבים במשרד אפור ולא ממותג אשר פשוט פספסתם את העגלה.
 
עיצוב משרדים מודרני משמע פרקטי וממותג
עיצוב משרד באופן מודרני מטיל המון ...
 

תכנון המשרד הביתי

linak - לינה קרזון linak - לינה קרזון  |  Aug 12, 2014  |  386 Views  |  Read Full
במאמר זה נלמד כיצד לתכנן משרד ביתי גם כאשר השטח המוקצה לנו אינו לטובתנו מבחינת הגודל. ישנם מספר אלמנטים חשובים אשר מומלץ שיהיו בכל משרד. אלמנטים אלו ייסקרו בהרחבה ויכילו מספר פריטי ריהוט לא יקרים אשר מומלץ לייבא לכל חדר המשמש כמשרד ביתי. ריהוט זה ישפר את הפונקציונליות במשרד, יסב נחת לאורחים שלהם ויאפשר לכם לעבוד בכייף גדול תוך הפקת תפוקה רחבה בהשוואה לימי העבר:
 
כסא ושולחן למחשב
 
פינת העבודה במשרד. במקום זה תוכלו לעבוד על המחשב ולערוך רישומים שונים הקשורים לעבודת המשרד. לשם כך, חשוב לבחור בשולחן רחב אשר יוכל הן לשאת מסך מחשב והן לשאת ניירת מסוגים שונים. מומלץ שעל השולחן יהיו התקני אחסון לכלי כתיבה, לניירות ומסמכים ולאביזרים חיוניים נוספים אשר נדרשים לשולחנות כתיבה. חשוב לבחור בכסא יציב, עם משענת בעלת בורר מצבים וגובה משתנה לגוף הכסא.
 
מערכת מידוף
 
חשוב לבחור במערכת מידוף אשר תישא את הקלסריםף הספרים וחומרי המשרד שלכם לשימוש לטווח הארוך. חשוב לבחור במערכת מדפים אשר מתאימה להיקף הניירת שאתם צוברים לטווח הארוך. חשוב לבחור במערכת מידוף שתשתלב מבחינה עיצובית עם חדר העבודה ותתאים למידות ...
 

איטום גגות

ארגמן איטום גגות ארגמן איטום גגות  |  Sep 23, 2014  |  402 Views  |  Read Full
איטום גגות – ארגמן איטום
 
איטום גגות
 
לכל מבנה יש גג כלשהו. חלקו העליון של הגג הוא החלק במבנה שהכי חשוף לפגעי מזג האוויר, ובעיקר, כמובן, לגשמים של עונת החורף. מטרתו של הגג, בין אם מדובר בגג רעפים, בגג בנוי או בכל גג אחר, הוא להגן על המבנה כולו מפני פגעי מזג האוויר, ולכן עליו להיות בנוי מלכתחילה בצורה חזקה, יציבה וטובה. כמובן, הגג גם צריך להיות מתוחזק היטב, על מנת שימשיך להגן על המבנה לאורך שנים. איטום גגות הוא אחד החלקים החשובים ביותר של תחזוקת הגג.
 
למה צריך איטום גגות?
 
איטום גגות נועד למנוע ממי הגשמים המגיעים בחורף לחדור דרך הגג אל הקומה העליונה של המבנה ואל הקירות החיצוניים שלו. גג שאינו אטום כראוי עלול להיות מקור לנזילות, ובמקרים חמורים במיוחד אף עלול להיות מועד לקריסה. לכן, חשוב מאד לבצע איטום גגות בכל תקופה, ולבדוק מידי שנה את תקינות האיטום על מנת לוודא שהוא אכן איכותי ומונע את כניסת המים למבנה. התדירות שבה נדרש חידוש של האיטום משתנה לפי תנאי מזג האוויר ועל פי סוג האיטום.
 
איך מבצעים איטום גגות?
 
איטום גגות יכול להיעשות על ידי מגוון חומרים שונים. הבחירה בחומרים המתאימים ...
 

כל מה שצריך לדעת על עיצוב משרד

sharon kal sharon kal  |  Dec 1, 2015  |  353 Views  |  Read Full
כיום, אנו מבלים את מרבית שעות היום בעבודה, בהתאם, המשרד הופך להיות הבית השני שלנו. עיצוב משרד מהווה כלי הכרחי בשיפור סביבת העבודה ובעיקר מנעים את השהות בין ארבע הקירות במהלך השעות היפות והמוארות של היום.
חשיבותו של עיצוב משרד:
עיצוב של משרד, בין אם מדובר במשרד קטן או גדול, מסחרי או ביתי איננו עניין אסתטי בלבד. עיצוב נכון של משרד יכול להשפיע ולשפר את סביבת העבודה ולהוביל להגברת היעילות תוך תשומת לב על בניית מרחב עבודה המגביר יצירתיות, סידור החלל בצורה המנגישה את כלי העבודה היומיומיים וכולל שימוש בריהוט לישיבה בריאה יותר. למרות הנאמר, בעיצוב משרדים קיים דגש רב על יצירת חלל אסתטי ומזמין הן לעובדים והן לאורחים (לקוחות, ספקים וכו').
חללי עבודה:
בעת שינוי במבנה העיצובי של חלל משרדי יש לקחת בחשבון את ייעוד המשרד, בהתאם, משרד המשמש בין השאר לקבלת קהל יעוצב אחרת מאשר משרד המשמש את העובדים בלבד. באזורים שבהם נוכחים עובדים בלבד ניתן ל"התפרע", ולהעניק לחלל מראה עיצובי שמושתת על סגנון העובדים בחברה, וזאת במטרה ליצור מחלל העבודה כמעין בית שני לעובדיו והתאמה להווי הצוותי. חשוב להדגיש שעיצוב זה יכול ...
 

טיפים לעיצוב משרד נייד

אבי דור אבי דור  |  Mar 14, 2017  |  159 Views  |  Read Full
אנשים רבים מבלים שעות ארוכות בחלל המשרדי, מה שהופך אותו לגורם משמעותי ביותר בהלך הרוח של הצוות ובהספק של הפרויקטים. לעיצוב של המשרד יש השפעה רבה לא רק על מצב הרוח, אלא גם על מידת הריכוז, יעילות העבודה, מיקוד למטרה ואיכות התפוקה. חלל המעוצב באופן הנכון יסייע לעובדים לבצע את עבודתם בצורה טובה יותר ולהתרכז באופן האופטימלי במשימות שלהם. הדבר רלוונטי ואקטואלי במיוחד כאשר במדובר במשרד נייד. מאחר ומדובר במבנה לא שיגרתי, ניתן גם להשתמש בשיטות עיצוב פחות שגרתיות ולהגיע לתוצאות מדהימות. טעות נפוצה להתייחס למשרד נייד כאל מבנה מתכת אפור, המשמש רק לשם תכלית מסוימת בלבד, ללא חשיבה על נוחות או יצירתיות. למעשה העלות הנמוכה והזמינות הרבה של מבנים מסוג זה משאירים מרווח גדול יותר לעיצוב ולהשקעה בתכנון מנצח שיעזור לחברה ולצוות להצליח ולצמוח. 
אור טבעי ותאורה
מחקרים רבים הוכיחו כי מבנה המואר בצורה אופטימלית תורם לעלייה במוטיבציה ובמצב הרוח ומפחית דכאונות. עובדים מרוצים ומאושרים משקיעים יותר במקום העבודה שלהם ושואפים לתוצאות טובות יותר. בנוסף, אור טבעי המתוכנן בצורה נכונה יכול להגדיל את כמות שעות האור ...
 

וילונות בעיצוב אישי

אמיר כהן אמיר כהן  |  Jun 19, 2017  |  129 Views  |  Read Full
וילונות בעיצוב אישי- לשדרוג החללים בבית
 
מי שיש לו חוש לעיצוב פנים ומעוניין בהום סטיילינג עם מגע אישי משלו, לא ירכוש ווילונות מוכנים, כאלה שהם סטנדרטיים ונראים בבתים רבים, כי אם יעדיף לעצב בעיצוב אישי עם הטאץ' המיוחד שלו ווילון לכל חלל. יש לבחור את סוגי הבד האיכותי ביותר על מנת שהווילון יחזיק מעמד למשך שנים רבות. כדאי להוסיף כמה סנטימטרים מכל צד של הווילון, בכדי לקבל מראה עשיר יותר ומרשים של הווילון. כאשר תסיטו את הווילון לשני הצדדים, הוא לא יחסום את קרני השמש או האור שמגיע מבחוץ. אם תוסיפו בד אטום, תוכלו ליהנות מפרטיות והצללה בימי הקיץ החמים, מה שיקנה קרירות לחלל וחיסכון באנרגיית החשמל.
 
בחירת בדים לווילונות- עשה ואל תעשה
 
בגלל שהשמש החזקה שלנו בישראל עשויה לגרום לדהייה והרס של בד הווילון וכן הריהוט, יש לחשוב על כל המכלול יחד ולבחור בבדים מתאימים עבור וילונות. יש לבחור גוונים שלא יהיו בהירים מדי ולבחון את הבד מול החלון, כשתהיו בחנות שמעצבת ווילונות. סוג הבדים שאמורים להיות לווילון, צריכים להיות לא רק יפים, כי אם פרקטיים ויעילים גם כאשר תהיו מעוניינים בהצללה של החלל בו הם יהיו ...