•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

גני ילדים

  • rss
  • הוסף מאמר

גני ילדים

גני ילדים בתל אביב

orly.shamailov orly.shamailov  |  Apr 16, 2012  |  671 Views  |  Read Full
המאמר "גני ילדים בתל אביב" מנסה לתאר מהו גן ילדים, אילו סוגים של גני ילדים קיימים ומהי הבחירה הטובה ביותר בבחירת גן ילדים.
 
מה זה גני ילדים? למעשה גן ילדים זוהי מסגרת פורמאלית יומית עבור הילדים. עבור הגיל הרך גן ילדים נקרא פעוטון או גנון תלוי בקבוצת הגיל. מעט היסטוריה: גן ילדים ראשון הוקם לראשונה בגרמניה בבאד בלנקנבורג ע"י המחנך פרידריך וילהלם אוגוסט פרובל ב 1837. בישראל גן הילדים הראשון הוקם בראשון לציון ב 1898 ע"י אסתר שפירא. עבור ילדים שבילו לפני כן את רוב שעות היום בבית הוריהם, גן הילדים הוא המפגש המשמעותי הראשון עם אנשים שאינם בני משפחה ולא מבוגרים, אלא ילדים בני אותו גיל. גן הילדים מאפשר אינטראקציה חברתית בין הילדים ומאפשר להם לרכוש מיומנויות חברתיות שונות כמו שיתוף, משחק קבוצתי הקשבה ועזרה לזולת.
 
לרוב תוכניות הלימוד בגני הילדים מספקות תכנים לימודיים חיוביים כמו גם למידה אודות הכישורים החברתיים וההתנהגותיים. החוקרים אף טוענים כי תוכן הפעילויות בגן הילדים חשוב יותר משאלת אורך יום הלימודים בגן. כמו כן גני ילדים שבהם הילדים הצעירים שוהים יום שלם (בניגוד לגנים בהם שוהים הילדים רק ...
 

הכן את ילדך לחורף - תיק עגלה

avixax avixax  |  Oct 11, 2012  |  553 Views  |  Read Full
חדר תינוקות מושלם - המדריך:
כשילד מתווסף למשפחה זאת התרגשות גדולה אבל גם אחריות כבדה. תקופת ההורות מאופיינת בלא מעט דאגות, האם הוא מרוצה? הוא רוצה לישון? הוא לא חולה? וגם באינספור החלטות גדולות שיש להתעסק ולהתמודד איתן.
בחירה חשובה ראשונה נוגעת לציוד בו תשתמשו. מההתחלה התינוק יזדקק לפריטים בסיסיים, עם זאת כיוון שמדובר על תינוק קטנטן, על הציוד לעמוד בתקנים המתאימים לתינוקות, מבחינת העמידות והאיכות. לכן צריך להשקיע בהחלטה, לבחון את המותגים ולרכוש רק פריטים איכותיים ובטיחותיים שהתינוק יהנה מהם.בייבי פאן - כל מה שאת צריכה לתינוק שלך
אין זה משנה אם בדיוק רוכשים שידת החתלה, סלקלים או מוצר אחר בשביל התינוק הרך, כשזה מגיע לבחירה כל-כך חשובה, יש לשים לב לכמה עניינים חשובים. אפשר להניח שכל הדברים בחנות ייראו לכם יפים, אך חשוב שלא לבחור על סמך העטיפה. גם העגלה היפה ביותר בחנות יכולה להתגלות כלא נוחה לתינוקכם ולא בטיחותית. הימנעו ממקרים בהם אתם קונים דבר כזה או אחר רק לפי מראהו החיצוני.האם המוצר בטוח?
הדבר הראשוני שחשוב לבדוק בנוגע לכל מוצר שעומדים לרכוש חייב להיות בטיחותו. מוצר יכול להיות יפה ...
 

להגשים פנטזיה - השכרת מתנפחים

מורן אופיר מורן אופיר  |  Oct 17, 2012  |  619 Views  |  Read Full
להגשים פנטזיה
איך היום משאירים רושם במשתה? ללא כל שמץ של ספק זאת אחת מהנקודות הרציניות ביותר שכל בנאדם מחפש מידע לגביה לפני שהוא שמתחיל לארגן את המסיבה. לסוגיה זו אין תשובה מדויקת, אך בתקופה זו יש הרבה אופציות שניתן לבחור בשביל למתג את האירוע וכמובן לשדרג אותו לאחד ממיליון וליותר מרק אירוע. רוצים אירוע שכולם יזכרו? גלשו אל הפורטל שלנו.כיצד כדאי לעשות רושם בארוע שלך?
יש לא מעט דברים ושיטות שיהפכו את האירוע שלך לייחודי, אך בנוסף כדאי לחשוב אילו אלמנטים הם הכי מרכזיים לך במסגרת הסכום שלכם, האם הכי חשוב זה המנה העיקרית או אולי האפקטים? על אילו דברים או אלמנטים אתה וכלתך לעתיד תסכימו אולי להתפשר אם זה יחרוג מהמסגרת?
מעבר לדברים הסטנדרטיים שמוצאים היום במסיבות גדולות, יש מאות חידושים מעניינים שנכנסו בימים אלו וניראים יותר ויותר. לדוגמא, דוכני אוכל מיוחדים, פינות מולטימידיה ועוד דברים נוספים. אולם בלי קשר לשילוב שתבחר קריטי שתזכור שבנוסף אליך ולמשפחתך יש גם הרבה מוזמנים, בגלל זה הכי חשוב שתכוון לטעם של הרוב. השכרת מתקנים מתנפחים
חוץ מההחלטה על האולם, שללא ספק היא מרכזית וחשובה, רצוי לחשוב ...
 

"ארט גן – כי אומנות ערך חשוב לחיים כבר מגיל הרך"

shai.orly shai.orly  |  Nov 17, 2012  |  560 Views  |  Read Full
משפחתון "ארט גן" מיועד לפעוטים בני שלושה חודשים עד גיל שלוש . המשפחתון מתנהל ע"י אורלי באווירה חמה, ביתית ומחבקת. אורלי היא בעלת תואר ראשון בחינוך B.Ed. מאז ומעולם עסקה אורלי בתחום החינוך וכמובן בחינוך לגיל הרך במיוחד. משפחתון "ארט גן" הוא מקום חם, אוהב ואינטימי לילדכם אשר יספק אווירה משפחתית ואורח חיים בריא.
ב"ארט גן", אנו פועלים להיענות לצרכיו ההתפתחותיים של הילד: להקשיב, לדבר ולכבד. אנו פועלים לתת לילדים את הכלים למצוא דרכים עצמאיות לפיתוח כישורי החיים וכישורים חברתיים בהתאם לאישיותם הייחודית וליכולותיהם. אנו דואגים שהילד יכיר את הסביבה שבה הוא גדל, יחקור אותה ויהיה חלק ממנה.  אנו דוגלים במתן חופש בחירה והחלטה לילד, ודואגים לפעילות בגן דרך החוויה ודרך ההנאה.  על מנת להבטיח כי ילדיכם יעבירו את יומם בסביבה נוחה ובאווירה נעימה אנו מקפידים על סדר וניקיון מופתיים.
מטרת משפחתון "ארט גן" היא לאפשר לכל ילד לפתח את זהותו האישית, כישות אוטונומית בעלת מגוון יכולות, המגלה סובלנות וכבוד לשונה ממנה.
הפעילות החינוכית לימודית במשפחתון "ארט גן" היא רב תחומית וכוללת פיתוח גופני - תנועתי, טיפוח רגשי, ...
 

המדריך להדרכת פעילויות לגני ילדים מבוססי ציוד לגני ילדים

שי אורן שי אורן  |  Apr 9, 2013  |  547 Views  |  Read Full
איך נהפוך למדריכים של פעילויות לגני ילדים טובים יותר?
שימו לב לכללים הבסיסיים להפעלות בגני ילדים עם ציוד לגני ילדים לימודי או רק בשביל הכייף:
אם מדובר בפעילויות לגני ילדים לימודיות, אתם נכנסים להפעלה לא קלה,והשבועות הבאים עלולים להיות מעייפים ולא קלים לכם. תיאלצו להסתגל לתנאים חדשים,מה שיעורר בכם לא מעט דאגות ושאלות בלתי פתורות.מבחינות רבות תרגישו שאינכם יכולים להשפיע על המתרחש ושאתם תלויים בנסיבות או בילדים שאינם תמיד צפויים. כדאי שתתייחסו לתקופה זו כאל תקופת מבחן. בעתיד יתבהרו דברים ויהיה לכם קל יותר להבין את התוצאות של התהליך הלימודי ולגבש החלטות ומסקנות לציוד לגני ילדים שאתם צריכים. תהיו עייפים מאוד,תרגישו כבדות גופנית ונפשית  ואפילו צלה של מלנכלויה וייתכן שתרגישו לא טוב. אל דאגה אלה התחושות שחווים כאשר עוברים מהפעילויות המוכרות לכם ןלילדים לפעילויות עם משמעויות גדולות. לאחר שתראו תוצאות מצב רוחכם יהיה טוב,תרגישו שהתמלאתם באנרגיה חדשה,תתעוררו ותהיו פעילים ומלאי יוזמה. בפעילויות לגני ילדים עצמם אתם עלולים להגזים באכילה,שימו לב לכך שכן אזור הבטן רגיש אצל כל מפעיל פעיולות לגני ילדים. לסיכום זכרו שהוצאותיכם על ציוד לגני ילדים איכותי יהיו גבוהות מהרגיל וגדולות מכפי שתיכננתם,גם בגלל רצון לקנות את הטוב ביותר,אפילו אם אין בכך יתרון של ממש.
 

גני ילדים בנהריה – מקום טוב לגדול בו

michal zis michal zis  |  Aug 17, 2014  |  373 Views  |  Read Full
בשנים האחרונות, הרבה זוגות עם ילדים קטנים בוחרים לעבור לגור בנהריה. הם עוזבים את המקומות המרכזיים ועוברים לנהריה כאשר אחת הסיבות העיקריות לכך היא מחירי הנדלן. הנדלן בנהריה אומנם הפך להיות יקר כמו בכל מקום אחר בארץ, אך בנהריה המחירים עדיין סבירים.
עוד סיבה טובה למעבר של משפחות רבות היא גני ילדים בנהריה שמציעים לילדים מקום נפלא לגדול בו. בכל רחבי העיר יש גני ילדים שמציעים לילדים מסגרת חינוכית יציבה וטובה. אז אם גם אתם מתכוונים לארוז הכל ולעבור עם הילדים שלכם לנהריה, אתם יכולים להיות רגועים ושקטים בכל מה שקשור לגני ילדים.
בחירת הגן המתאים לילדים
למרות שיש היצע רחב של גני ילדים בנהריה ורבים מציעים מסגרת חינוכית נהדרת לילדים בטווח גילאים רחב, עדיין חשוב שתבדקו את כולם כדי שתמצאו את הגנים שהכי מתאימים לילדים שלכם. בדקו את גני הילדים לפי קריטריונים בסיסיים של עלויות שנתיות ושעות פעילות ושימו גם דגש על פעילויות בשעות היום וצהרונים, אוכל שהילדים מקבלים, הכשרה מקצועית או רקע בתחום של כל הגננות, בטיחות וביטוחים וכדומה.
הסמכה מקצועית
הדבר הכי חשוב בבחירת גני ילדים בנהריה וכמובן גם בכל מקום אחר ...
 

מחנכים לעתיד כבר עכשיו

adva machluf adva machluf  |  Mar 21, 2018  |  5 Views  |  Read Full
ילדים הם כל עולמם של ההורים שלהם. לכן זה לא ממש פלא לראות כיצד הורים עובדים מבוקר ועד הערב וממשיכים לבצע אין סוף של מטלות גם לאחר שהעבודה עבור המעסיק כבר הסתיימה לה. שעות מועטות של שינה ומרדף שלא נגמר אחר סכום של כסף שאמור לעמוד בסף ההוצאות החודשי הם חלק ניכר מעולם של הורים רבים, שלעולם לא מפסיקים לפעול עבור הילדים שלהם.
הדבר לא עוצר גם במקום שבו הם שמים את הילדים הללו בזמן שהם נמצאים בעבודה, כאשר רואים עד כמה חל שינוי בכל המתכונת של חינוך ילדים במסגרות הללו. כיום אפשר למצוא גני ילדים במודיעין בהם יש שיטות חינוך שונות, כמו גם ילדים דמוקרטי. למה זה טוב? קראו את הדברים הבאים.
 
היתרונות של השיטות המודרניות
התאמה לעולם מודרני - העולם המודרני שונה במאוד מכל מה שההורים של הילדים גדלו עליו. ילדים צומחים בצורה מהירה יותר ולומדים להכיר במערכות חברתיות שקיימות על בסיס טכנולוגי ברמה הולכת וגדלה. זה אומר כי צריכים לעורר בילדים את ההתאמה אל הדרישות של העולם הזה ולשים את הדגש בחינוך אל עבר רכישת ידע שקשור אל כל מה שמשפיע בצורה גדולה על העולם של המבוגרים ועל אלה שרק הולכים ומתבגרים באופן הזה.
פיתוח ...