•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

רכב ותעופה

  • rss
  • הוסף מאמר

רכב ותעופה

מהו שילוח בינלאומי?

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Nov 14, 2011  |  993 Views  |  Read Full
 
 
שילוח בינלאומי הוא שרות הובלת סחורות או חפצים אישיים מישראל לכול יעד בעולם ומכל מקום בעולם לישראל. שילוח בינלאומי מתחיל בהבנת הצרכים של הלקוחות על פי סוג המטען, נקודת המוצא ונמל היעד, ומועד האספקה ואחר כך נקבעת מהי הדרך הנכונה לשנע אותו בשילוח ימי, אווירי או יבשתי.
העברת סחורות בעזרת שילוח בינלאומי
אפשר להעביר מוצרים וסחורות ממקום למקום ללא בעיה, דרך הים, היבשה או האוויר. הובלה ביבשה היא בדרך כלל משלוח פנים ארצי, שילוח בינלאומי בדרך הים זולה יותר אך ההובלה תהיה איטית יותר, בהובלה בים ישנה אפשרות להעביר דברים וחומרים שאסורים לטיסה.                    שילוח בינלאומי באוויר בארץ או מחוץ ארץ, זו האפשרות המהירה ביותר להעביר ממקום למקום מוצרים וסחורות במרחקים גדולים. בעזרת שילוח בינלאומי באוויר מאפשר לחברות לבצע שילוח יומי קבוע, רוב החברות מחזיקות מרכז תהליך תכנון, יישום ובקרה במתחם נמל התעופה, כך שהפריקה והעמסה של המשלוח מתקדמים מהר יותר, חברות יודעות מתי המטוס יצא או יגיע, ומתי יפרקו את המטען. אך יש לזכור כי בשילוח בינלאומי אווירי, המטען יהיה קטן יחסית כי לא ניתן לשלוח כל גודל של ...
 

ג'יפ – לייבא או לקנות

masterusers masterusers  |  Mar 25, 2012  |  891 Views  |  Read Full
 
 
ליבוא אישי של מכוניות לישראל יש יתרון משמעותי של חסכון אדיר בהוצאות כספיות. החיסכון עשוי להתבטא לעיתים בהבדל של עד עשרות ואף מאות אחוזים בין הפערים בין מחיר של רכישת רכב מיבואן רשמי ישראלי לבין המחיר המשולם ישירות ליצרן שמעבר לים ועל עמלות הייבוא. רצוי וכדאי לוודא בנוגע להטבות שונות או אפשרויות מימון לעמלות הייבוא כמו גם סיוע בנוגע להטבות מסוימות בארץ, תפירת הביטוח המתאים, מציאת מוסך המכיר את הרכב שישרת את בעל הרכב כיאות.
 
לאחרונה, עקב ירידת הביקוש למכוניות הזוללות דלק בארה"ב ב-30% (כמו ואנים ורכבי שטח), ירדו מחיריהן של מכוניות אלו בסוכנויות הייבוא האישי בישראל כמו גם מחירי יבוא אישי ג'יפ. עליית מחירי הדלק, הסיבה העיקרית לירידה ברכישת מכוניות בעלות צריכת דלק גבוהה הובילה הרבה מבעלי מכוניות אלו שבארה"ב להיפטר ממכוניותיהם. היבוא האישי לישראל הינו ברובו יבוא של מכוניות שגילן אינו עולה על שנה ולרב הרבה פחות מכך. הירידה בביקוש בארה"ב הביאה לירידה משמעותית במחירי מכוניות אלו בארה"ב.
 
בין המכוניות נמצאים כמה ג'יפים מבוקשים ביותר דוגמת ההאמר, רנגלר, ועוד. הסיבות העיקריות שהביאו עד היום ...
 

לקסוס ביבוא אישי – החלום וייבואו

masterusers masterusers  |  Mar 25, 2012  |  934 Views  |  Read Full
 
אחרי שתייבאו לארץ אץ הלקסוס היפה שלכם, תהיו גם אתם מבין הנשכרים שהשכילו לרכוש רכב בתהליך יבוא אישי לקסוס. נכון הדבר, כי בתור צרכנים נאמנים בשוק קטן ומוצף באופן יחסי, אנו נוטים לרכוש את הרכב החדש שלנו מהסוכנות הרשמית בישראל. אולם יודעי דבר וצרכנים חכמים מגלים היום תופעה ההולכת וגוברת ככל שהשוק מתפתח והמודעות לרווחיות תהליך רכישת רכב באמצעות יבוא אישי תופסת מקום נרחב יותר בשוק הרכבים. הבוחרים לרכוש רכב באמצעות יבוא אישי, מוותרים על השירות הידוע של סוכנויות בוא ישראליות לטובת שירות אישי המספקות חברות היבוא.
 
חברות אלו, המודעות לצרכי הנהגים לרכב ייחודי, דגם שנבחר בקפידה המספק חוויית נהיגה מושלמת במיטב האבזור האפשרי לרכב, עושות את מיטב מאמציהן כדי להקל על מזמין הרכב תוך מתן שירות של ליווי וסיוע 24 שעות ביממה. כך שאת הדאגה להגעת הרכב לנמלי ישראל בבטחה ובשלמות הן לוקחות על עצמן, כמו גם סיוע וייעוץ משלבי בחירת הדגם הרצוי, הכללת התוספות האפשריות ומציאת מסלול מימון אטרקטיבי למסי הייבוא עצמם.
 
השילוב המושלם בין חוויית נהיגה סוחפת לבין עיצוב מרהיב עין המתקבל בהזמנת יבוא אישי לקסוס ניתן להשגה ...
 

מוניות תל אביב

orly.shamailov orly.shamailov  |  Mar 25, 2012  |  1084 Views  |  Read Full
 
רבים מאיתנו יודעים שמונית היא כלי תחבורה קל לשני הצדדים, הן ללקוחות והן לבעלי המוניות. הנוסעים אשר שוכרים את השירות של כלי תחבורה זה בדרך כלל מגיעים למחוז חפצם ללא עצירות מיותרות ובזמן טוב.
ברצוני לשתף אתכם בידע כללי על מוניות בכלל ועל מוניות תל אביב בפרט. אז נתחיל בצבע הצהוב, המקור לצבע זה הוא באיש העסקים הארי אלן. הוא צבע את המוניות שלו בצבע צהוב, זאת לאחר שגילה שצבע צהוב הוא צבע שבולט מאוד ממרחק רב וכך קל לזהותו. צבע זה התפשט למוניות בכל העולם.
במדינת ישראל קיימים שני סוגים של מוניות, מוניות ספיישל ומוניות שירות. מונית ספיישל - שכירת מונית לשירות מיעד מסוים עד ליעד המתוכנן, עפ"י תשלום של מונה או תשלום קבוע מראש שנקבע בין בעל המונית לנוסע ששוכר את שירותיו. מונית שירות - מונית המתפקדת כאוטובוס זעיר ועוברת בין תחנות קבועות מראש, לעיתים עוצרת בתחנות שאינן תחנות אוטובוס.
ההזמנה בתחנת מוניות תל אביב נענית במהירות, כיוון שמדובר בתחנת מוניות איכותית שמקפידה על שירות ברמה גבוהה. שירות איכותי הוא דבר חשוב בתחום זה מאחר שאנשים שמזמינים מונית זקוקים לה מאוד.  תחנת מוניות תל אביב דואגת לכך ...
 

שלמות ביבוא אישי - קדילאק

masterusers masterusers  |  Mar 27, 2012  |  767 Views  |  Read Full
 
לאלו בינינו המכירים את שוק הרכב המקומי על כל הדגמים המוצעים בו, השנתונים השונים, האבזור המוצע בכל אחד ואחד מהדגמים, היתרונות והחסרונות, לאלו בינינו ששבעו מההיצע הקיים, ישנה אופציה לרכישה ייחודית, רכב שהוא כולו יזמת ייבוא פרטית שלכם ובעלות מזמינה הרבה יותר. רבים מודעים לאטרקטיביות שבייבוא רכב אישי על פני רכישתו מאחת הסוכנויות הישראליות בארץ, וכאשר מדובר ברכב האהוב, האטרקטיביות מטפסת כמה שלבים מעלה.
 
לבוחרים באופציה של יבוא אישי מוצעים דגמים רבים לבחירה, דגמים שאינם נראים בכביש באופן יומיומי וכמעט שבכלל. אחד הדגמים שהפך פופולארי ביותר בשנים האחרונות הוא הקדילאק אסקלייד. מעל מאה שנים שקדילאק מייצרת רכבים לחוויית נהיגה אחרת, קצת מעל לממוצע, ולא רק הממוצע הארצי. עם מיתוג של מצוינות, החברה אכן עושה את כל הנדרש כדי לעמוד מאחורי השם שבנתה לה, ובהצלחה לא מועטה. בין אם בזכות הקדמה הטכנולוגית שמיושמת בדגמים השונים שוב ושוב, החדשנות באביזרי הנוחות שאינם נגמרים, העיצוב הייחודי שכולו אומר אהבת הרכב ואהבה לשלמות.
 
למי שמבין על מה מדובר, כנראה גם יודע על יבוא אישי קדילאק על היתרונות הרבים, ...
 

מוניות ירושלים

orly.shamailov orly.shamailov  |  Apr 1, 2012  |  997 Views  |  Read Full
 
ירושלים, בירתנו, באופן טבעי מושכת אליה את מרבית תושבי הארץ וגם את התיירים משום שהיא עיר היסטורית מדהימה ביופייה. רבים מהתיירים אשר מגיעים לעיר מגיעים אליה במוניות משום שהם אינם שוכרים רכב ומשום שבשעות הלילה לא תמיד ניתן להשתמש בשירותי תחבורה ציבורית.
כידוע קיימות מספר אפשרויות הגעה לכל חלק בארץ,כגון הגעה עצמית ברכב פרטי, הגעה בעזרת כלי תחבורה ציבורית, כגון: אוטובוס, רכבת או מונית. אמצעי תחבורה אלו טובים. השימוש באוטובוסים ורכבות מאפשר הגעה מהירה ובטוחה לנתב"ג, אך עדיין עולה השאלה האם אמצעי תחבורה אלו זמינים לכל אורך שעות היום? אנשים רבים הנדרשים להגיע לשדה התעופה בשעות הלילה המאוחרות או בשעות הבוקר המוקדמות יתקשו במציאת רכבת או אוטובוס שייקח אותם. לפי דעתי מונית היא כלי תחבורה שעדיף על פני כולם, משום שיש לכך יתרונות רבים. אחד היתרונות הבולטים ביותר הוא חיסכון בזמן. כל איש יודע כי המונית מאפשרת הגעה מהירה לכל מקום גם לשדה התעופה וכן זה חוסך מהלקוח בעיות חניה ופקקים.
מוניות ירושלים מעניקות שירותי הסעות לתושבי העיר אשר אין להם רישיון נהיגה וזקוקים למונית ולתחבורה ציבורית כמו האוטובוסים ...
 

פורטל auto1 - רכב מליסינג - מדוע זה כל כך כדאי?

דוד דגן דוד דגן  |  Apr 17, 2012  |  615 Views  |  Read Full
 
פורטל auto1 - רכב מליסינג - מדוע זה כל כך כדאי?
 
יש לא מעט אפשרויות לרכישת רכב מגורמים שונים. איך מחליטים מהו הגורם הטוב ביותר לרכוש ממנו, ועושים זאת ללא כאבי ראש? אפשר להיעזר בהצעות ברוח התקופה, ולבדוק במגרשי הליסינג הקרובים.
רכישתו של רכב מחברת ליסינג יכולה להיות עסקת התקופה שלכם. רכב מחברת ליסינג ידוע בכך שהוא עובר טיפולים תקופתיים או לפחות בדיקה לפני שהוא נמכר ללקוח. רכבי ליסינג אלו רכבים שהיו תחת שימוש ליסינג פרטי או עסקי בשנתיים – שלוש האחרונות (זה גמיש), וכעת כשערכם ירד הם מוצעים ללקוח. כאשר מחזור מכוניות מסוים יצא מחוזה הליסינג שלו תועמדנה המכוניות שחברת הליסינג תבחר לנכון למכירה, לאחר שעברו במוסכי החברה בדיקה כדי להבין באיזה מצב הרכב עומד למכירה ואיך לתמחר אותו ביחס למחירון.
איך מנהלים עסקת ליסינג?
רכישת הרכב מליסינג יכולה להתרחש במספר מסלולים. הראשון הוא רכישת הרכב כשהוא חדש, השני הוא רכישת הרכב לאחר שהיה תחת השכרת רכב לקהל יעד מסוים, כלומר לאחר שהושכר באופן פרטי בליסינג פרטי או בליסינג לעסקים. יש יתרון רב בעניין כשמשווים רכישתו של רכב מליסינג מול רכישה של רכב משכירות ...
 

השכרת רכב בישראל

yossi cohen yossi cohen  |  Apr 29, 2012  |  793 Views  |  Read Full
איך נתארגן  לטיול בקיץ
זהו החופש הגדול הגיע ואיתו הטיולים.רבים חושבים לנסוע לחול אך ישנם לא מעט משפחות שלא מוותרות גם על טיול בישראל. אז איך נערך לטיול המיוחל הזה?
בראש ובראשונה אנחנו צריכים לחפש אזור שבו נרצה לטייל.מומלץ לחפש יום אשר לא יהיו בו יותר מידי מטיילים שכן לא נרצה להיתקע בפקקים ביום הטיול. מומלץ להתייעץ עם מומחים כמו מומחים מהשכרת רכב בישראל על מסלולים מומלצים לטיולים.
שנית אנחנו צריכים להתארגן מבחינת הציוד. אם מדובר בקמפינג אנחנו נרצה לוודא שהאוהל שלנו כשיר ומכיל מספיק מקום לכל המשפחה.מומלץ לקחת גזיה כדי לחמם מזון וגם בגדים חמים ללילה.המלצה שלנו גם היא לקנות דוחה יתושים ומזיקים שונים שיכול להציל לנו את הטיול.
הדבר השני שאנחנו צריכים לסדר לפני הטיול הוא הגעה למקום.
אם מדובר בטיול מאורגן אז ברור שתהיה לנו הסעה מסודרת ואנחנו נהיה תלויים במסלול שיציבו לנו.
אם נחליט כי אנחנו מטיילים לבד עומדות בפנינו כמה אפשרויות
אפשרות ראשונה היא להגיע דרך תחבורה ציבורית ורכבות. אפשרות זו לא תמיד תהיה טובה
כי היא מקבילה את ההגעה שלנו לאזורים רבים שהתחבורה הציבורית לשם דלה. מה גם שאנחנו לא ...
 

ד"ר אורי עצמון- האם מפגש בין אופניים לטרקטור יוגדר כתאונת דרכים?

דוד דגן דוד דגן  |  Apr 29, 2012  |  691 Views  |  Read Full
 
ד"ר אורי עצמון- האם מפגש בין אופניים לטרקטור יוגדר כתאונת דרכים?
בתביעות נזיקין עקב תאונת דרכים (להלן ת"ד), אימץ המחוקק הסדר מיוחד הקבוע בחוק הפלת"ד. עיקר ההסדר, הינו שהאחריות ע"פ חוק הפלת"ד אינה מבוססת על אשם אלא על עקרון האחריות המוחלטת, קרי די שאדם נפגע בתאונת דרכים ושנגרם לו נזק גוף, ע"מ שתקום זכותו לפיצוי, ע"פ חוק ובכפוף לחריגים (ס' 2ג לפלת"ד), בנוסף הקים החוק את קרנית, הקרן לפיצוי פגעי ת"ד שמפצה נפגעם במקרים מיוחדים (ס' 10 לפלת"ד).
השאלה הראשונה שעומדת להכרעה, היא האם המפגש בין האופניים לטרקטור יוגדר כת"ד? ראשית נבדוק אם המקרה נופל להגדרה הבסיסית, ע"מ שהמקרה יוכר כת"ד, צריך להוכיח שהתקיים מאורע שבו נגרם לראובן ולנהג נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה (ס' 1 לפלת"ד), רק שימוש טבעי לרכב מעצם מהותו וייעודו, ושקשור ברכב במובן הרגיל שלו וע"פ כללי ההגיון והשכל הישר, יכול להיחשב ת"ד (עוזר).
במקרה דנן נראה שהשימוש בטרקטור היה למטרות תחבורה ע"פ מטרתו הסובייקטיבית של המשתמש (כהן), ולכן אין כלל הבדל בין המבחן היעודי לתעבורתי (עוזר). נהג הטרקטור מנגד יטען שבזמן הפגיעה בראובן לא ...
 

מוניות נתב"ג – לשקט הנפשי שלך!

orly.shamailov orly.shamailov  |  Apr 30, 2012  |  798 Views  |  Read Full
מוניות נתב"ג הינה חברה בעלת ותק רב מאוד ובבעלותה מוניות חדישות ואיכותיות. ראשית, ברצוננו לספר לכם, נוסעים יקרים, מעט על מוניות נתב"ג. מוניות נתב"ג מעסיקה אך ורק נהגים מקצועיים ומנוסים בתחום. שנית, כל המוניות הינן מוניות חדישות, מוניות ממוזגות, מוניות מרווחות, מוניות איכותיות וכמובן כולן מצוידות במכשירי קשר לתחנה.
מוניות נתב"ג מעניקות שירות לכל לקוח שמבקש להשתמש בשירותי החברה. כמו כן, התחנה מעניקה שירותים של נסיעות מיוחדות לפרטיים, הסעות למוסדות ומפעלים, נסיעות לנתב"ג - הסעות לשדה התעופה ובחזרה. (ניתן להזמין מונית שכוללת כסא לתינוק, גגון ועוד). ניתן להשיג מחירים לשדה התעופה במחירים נוחים מאוד וכך לחסוך הוצאות רבות ולחצים מיותרים.
בנוסף לכך מוניות נתב"ג פועלות 24 שעות ביממה ומעניקות מענה הוגן לכל לקוח. תחנת מוניות נתב"ג מחזיקה בכלי רכב רבים אשר משמשים מוניות לעובדים שיוצאים לטיולים, מוניות לטיולים, הסעות למפעלים ולמקומות עבודה אחרים. תוכלו גם ליהנות משירות של שליחת משלוחים קלים ומעטפות.
דבר נוסף וחשוב, לפני שאתם מחליטים באיזה כלי תחבורה להשתמש הוא לעשות השוואה בין כלי תחבורה שונים ...