•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

מחשבים וטכנולגיה כללי

  • rss
  • הוסף מאמר

מחשבים וטכנולגיה כללי

בניית מחשב במפרט מותאם אישית

Anya Sh Anya Sh  |  Aug 21, 2011  |  646 Views  |  Read Full
חובבי מחשבים לא מועטים הבאים לרכוש מחשב חדש אינם מוצאים תמיד את מבוקשם בחנויות המחשבים. הדגמים המוצעים על ידי חנויות אלו אינן יכולות כמובן להתאים לכל צורך ולכל דרישה, אלא לדרישות המקובלות והנפוצות ביותר. כתוצאה, משתמשי מחשבים רציניים שוקלים לבנות בעצמם את מחשב חלומותיהם, תוך הסתייעות בעזרתו וניסיונו של טכנאי מחשבים.
תופעת בנית מחשב על פי מפרט מותאם אישית אינה נדירה כשמדובר במענה על צרכים כמו יצירה ועריכה של מוזיקה אלקטרונית, עריכת וידאו, עיבוד תמונה מתקדם, הרצת משחקי מחשב הדורשים משאבים רבים, ועוד יישומים מקצועיים אלו ואחרים, הדורשים מפרט מחשוב שאינו סטנדרטי או מקובל.
במקרה כזה ניתן כמובן לבחור לבד את המפרט המתאים ולבנות את המחשב בעצמנו, תוך הסתייעות בחומרים ובמדריכים הנמצאים באינטרנט, וקבלת מענה לשאלותינו באמצעות פורומים טכניים העוסקים בנושא. עם זאת, הפתרון החכם והיעיל ביותר בבואנו לבנות את מחשב חלומותינו, הוא לשכור את שירותיו של טכנאי מחשבים, להיפגש עימו, ולהסביר לו במדויק את הצרכים שלנו. טכנאי המחשבים לא רק יאתר את החלקים המתאימים ביותר להרכבת המחשב שלנו, אלא גם יבנה אותו עבורנו, ...
 

כיצד לאתר מעבדת מחשבים טובה

איתן יריב איתן יריב  |  Sep 8, 2011  |  789 Views  |  Read Full

 
מי מאיתנו לא נזקק לטכנאי מחשבים מידי פעם, כאשר נתקל בתקלות מחשב, יהיו אלה תקלות במערכת ההפעלה, בתוכנה או בחומרה? כמובן, שתקלות כאלו מתרחשות תמיד בזמן הכי לא נוח, ומאחר ומדובר בתופעה מלחיצה בפני עצמה, הרי שכל האירוע הזה אינו מסב לנו עונג רב, בלשון המעטה... גם כאשר אנו פונים לטכנאי מחשבים, לא תמיד הוא יכול לפתור את הבעיה בייעוץ פשוט בטלפון, או אפילו בביקור בית, ויש צורך להביא את המחשב למעבדה.
כיצד ניתן לאתר מעבדת מחשבים טובה
להלן מספר טיפים שימושיים בעניין
 מאחר ומעבדות מחשבים הן נפוצות למדי, הסתכלו באזור מגוריכם, במרכז המסחרי או ברחוב הראשי הקרוב. לא מן הנמנע שתגלו מעבדת מחשבים, מאוישת בטכנאי מחשבים, הנמצאת שם ומשרתת את לקוחות האזור. וודאו שהמעבדה הנה וותיקה, ומוכרת באזור ( השכנים יכולים לספק לכם אינפורמציה בנושא זה ). במקרה כזה כדאי להיכנס למעבדה, להתרשם מהציוד הנמצא שם, וכמובן מקצועיותו .ואישיותו של טכנאי המחשבים המפעיל אותה. תוכלו לשאול אגב אם הטכנאי אשר יטפל במחשבכם מוסמך קורס טכנאי מחשבים מוכר
 באם לא נתקלתם במעבדת מחשבים סמוכה למקום מגוריכם, נסו לשאול חברים, מכרים או קרובי ...

 

טכנאי מחשבים בטבריה

ברק ברקאי ברק ברקאי  |  Sep 16, 2011  |  665 Views  |  Read Full
טכנאי מחשבים בטבריה
כמו שאתם רגילים במאמרים הקודמים שלי אני אספר לכם מקרה שקרה לי עם לקוח, הלקוח מתקשר וכרגיל אומר: שלום הגעתי אל טכנאי מחשבים בטבריה? אמרתי לו כן מה אתה אפשר לעזור לך? אז הלקוח ישר אומר המחשב שלי עושה אתחולים בלי סוף, מה יכולה להיות הסיבה? כמו שאתם יודעים ישר אמרתי ללקוח שעדיף להשאיר את העבודה למומחה טכנאי מחשבים שיגיע אל הבית שלו ושלא ינסה לתקן את המחשב לבד ובעצמו משום שזה יכול לגרום לו לבעיות אחר כך ושאני אגיע אל הבית שלו אני אגבה הרבה יותר כסף משום שאני אהיה הרבה יותר זמן אצלו כדי לתקן לו את הבעיה במחשב ועדיף שיעזוב את העבודה בשבילי ושלא יגע בשום דבר עד שאגיע.
המפגש עם הלקוח בטבריה
הגעתי אל הלקוח בטבריה והוא פתח את דלת ביתו ונכנסתי וישר נגשתי אל המחשב, כמובן המנהגים עם השתייה והאכילה זה כידוע אצל כל דירה שמגיעים אליה מציעים הלקוחות, הגעתי אל המחשב בצעתי סדרת בדיקות ולאחר הדיאגנוזה התקלה הייתה שלוח האם נשרף משום שלא הרבה מומחים בתחום טכנאי pc היו עולים על זה במהירות כמו שאני עליתי ולעיתים אף בכלל, אז הוחלף ללקוח לוח האם ולאחר מכן המחשב עבד בצורה טובה נדלק ולא עשה ...
 

לימודי מחשבים – עולם העתיד בכפות ידיכם

osher osher  |  Dec 5, 2011  |  701 Views  |  Read Full

העולם שלנו נשלט במידה רבה על ידי מחשבים – כיום אנחנו לא מסוגלים לדמיין איך ייראה העולם בלעדיהם.
לימודי מחשבים מאפשרים לנו הזדמנות להיכנס אל התחום הזה, אשר מבוקש מתמיד, ולהשיג את הכלים והמיומנויות אשר אנחנו נזקקים להם במהלך עבודה באחד מהתחומים של המחשבים.
לימודי מחשבים הם הזדמנות נפלאה לכל אישה או איש ללמוד את כל הכלים והאמצעים על מנת לספק מענה למגוון רחב של בעיות מחשבים, ללמוד איך לתכנת או אפילו פשוט ללמוד איך לעבוד עם המחשבים בצורה הבסיסית והיעילה ביותר האפשרית.
קורס הכרת המחשב – למתחילים
 
קורס הכרת המחשב מיועד לכל מי שרוצה ללמוד את הבסיס של הבסיס – באמצעות קורס הכרת המחשב אנחנו מקבלים את כל הכלים והאמצעים הבסיסיים ביותר אשר מאפשרים לנו להתנהל בצורה היעילה ביותר עם המחשב.
קורס הכרת המחשב מיועד לאנשים בלי רקע מקדים במחשבים, או שרוצים להעשיר את עצמם עם כלים נוספים שאולי אחרת לא היו מכירים.
במהלך לימודי קורס הכרת המחשב מקבלים אותם אנשים את ההזדמנות לבנות את הבסיס אשר בהמשך יוכל לאפשר להם לעסוק בצורה מקצועית יותר במחשבים.
לימודי אבטחת מידע – למתקדמים
 
לימודי אבטחת מידע הם כבר לימודי ...

 

קורס גרפיקה ממוחשבת או קורס עריכת וידיאו יכולים לסדר לכם את הכיס!

masterusers masterusers  |  May 30, 2012  |  638 Views  |  Read Full
 
אנשים רבים שואלים את עצמם כיצד נוכל למצוא בימים קשים אלו עבודה שמעניקה לנו גם סיפוק מקצועי ודרך התבטאות וגם יכולת לממן את עצמינו ללא קושי. אחד התחומים שפורחים היום יותר מאי פעם זה תחום התקשורת החזותית. ישנם הצעות עבודה רבות שמתאימות לאנשים שעוסקים בתחום ויודעים להשתמש בתוכנות הנכונות. לימודי עיצוב גרפי , קורס גרפיקה ממוחשבת או קורס עריכת וידיאו יכולים להעניק לכם את הידע הנדרש בשביל למצוא עבודה ללא בעיה. איגדנו עבורכם מספר קורסים בתחומים אלו לדוגמא.
 
לימודי עיצוב גרפי
 
החוג ללימודי עיצוב גרפי מעניק לך התנסות מעשית בעיצוב. הגישה לעיצוב בתחום היא גישה רב תחומית והסטודנטים שבוחרים ללמוד בה זוכים להשתתף במרתונים, סדנאות יצירה, תערוכות ואף תחרויות מסוגים שונים. בחוג לעיצוב ניתן ללמוד לא רק עיצוב תקשורת חזותית אלא גם עיצוב לסביבת מחשב, עיצוב מוצר ועיצוב אופנה. בוגרי כל אחד מהמסלולים זוכה בסוף מסלול הלימודים לא רק בתואר ראשון אלא גם בתעודת הוראה שפותחת לתלמיד דלתות לעוד מקומות עבודה בעוד תחום.
 
קורס גרפיקה ממוחשבת
 
כאשר מחליטים ללמוד גרפיקה ניתן לבחור בין מספר מסלולים שונים. המסלול ...
 

היסטוריה של קופה רושמת

ירון יוגב ירון יוגב  |  May 31, 2012  |  714 Views  |  Read Full
 
הצורך לספור ולמנות עתיק כימי קיומו של האדם עצמו. בתחילה השתמש האדם בשיטה הפשוטה והנגישה לו ביותר למנות - האצבעות וכל חישוב התבסס על הספרה חמש. איש לא תיאר לו אז קופה רושמת. שלא לדבר על קופות ממוחשבות.
קצת רקע
בתקופה האשורית עברו לשימוש באסימונים כדי למנות סחורה. סחר חליפין הגביל את המסחר לסביבה הקרובה בלבד. האסימונים התגלו כמגושמים למדיי ודרשו זיכרון חזותי על-מנת לקשר בין הסימון המיוחד לסחורה ספציפית. קופה רושמת הייתה בדיונית. השיטה לא התאימה למספרים גדולים. מתוך צורך זה, התפתחה מערכת המבוססת על הספרות עשר ושש.
התפתחות התפיסה המספרית
השיטה הבבלית הביאה עמה בשורה מאחר ואפשרה גם חישובים מורכבים של שברים. דמיינו קופות ממוחשבות. במצרים השתמשו בשיטה ההירוגליפית שבה ניתן סמל לייצוג כל מספר. השיטה התגלתה כמייגעת ועם הזמן נדחקה לשימוש על-ידי כוהני הדת לתיעודיים רשמיים. השיטה היארטית הפכה לשיטה יום יומית בזכות זה שהיא הצליחה להקטין את מספר הסמלים לייצוג מספרים. קופות ממוחשבות על הירוגליפים.
מספרים רומיים
השיטה היוונית, האקרופונית, נתנה ייצוג בסמל לכל כפולה של חמש. סמוך לעלייתה של האימפריה ...
 

סטארט אפ חדש- משלוחים של אוכל

articleswithpleasure articleswithpleasure  |  Jun 4, 2012  |  1005 Views  |  Read Full

אוכל משחק את התפקיד הראשי בחיינו ולכן הטכנולוגיה נכנסת לתחום הקולינרי ובגדול! כיום ישנם אתרים המציעים להזמין משלוחים אוכל תוך מספר הקלקות קצרות. מה יהי הצעד הבא? יגיע שף אל ביתנו וישל לנו במטבח שלנו או שהשליח יהפוך למלצר בן רגע וגם ישטוף לנו את הכלים בסוף הארוחה..

 

ברק שירותי מיחשוב תוכניות שותפים

ברק ברקאי ברק ברקאי  |  Jun 12, 2012  |  654 Views  |  Read Full
ברק שירותי מיחשוב תוכניות שותפים
לא פעם שואלים את ברק שירותי מיחשוב מה זה תוכניות שותפים, תתפלאו יש לברק סרטונים רבים בוידיאו שמסבירים על תוכניות שותפים וגולשים רבים שצופים בסרטונים פשוט מתקשרים ושואלים את ברק שירותי מיחשוב מה זה בכלל תוכניות שותפים והאם אפשר באמת להרוויח כסף מזה כלומר מהאינטרנט, אז אני עונה להם כמובן אך השאלה שנשאלת כאן היא מה מונח על הפרק כאן.
מה זה תוכניות שותפים
ברק שירותי מיחשוב כעת יסביר לכם מה זה תוכניות שותפים ומי בכלל יכול להשתתף בתוכניות שותפים, אז נו מי יכול להשתתף? כל אחד יכול להשתתף בתנאי שיש לו מושג קצת בשיווק או קידום באינטרנט, הבעיה היחידה היא שכאשר יש לנו רצון עז להרוויח כסף אז זה מפספס את כל המטרה משום שבתוכניות שותפים צריכים להלחם באמת עם השיניים כדי למצוא לקוחות שרוצים לקנות מוצר או שירות ולכן לעיתים מה שאנחנו לא רואים זה את הדרך וישר חושבים על הסוף לפני שהתחלנו.
מונחים בתוכניות שותפים
אז הנה עכשיו ברק שירותי מיחשוב יסביר לנו קצת מונחים בתוכניות שותפים: CPL זה מחיר לליד, ליד זהו כל טופס שממולא על ידי הגולשים קרי לקוח שמתעניין במוצר או בשירות מסוים ...
 

טכנאי מחשבים בנתניה

ברק ברקאי ברק ברקאי  |  Jun 14, 2012  |  733 Views  |  Read Full
טכנאי מחשבים בנתניה
נתניה הינה עיר שגם זולה מבחינת תחבורה ציבורית, דיור, מזון בעיקר פירות וירקות בגלל השוק אבל גם זולה במתן שירות טכנאי מחשבים בנתניה, ברוב הפעמים אני נשאל מדוע יש פערי מחירים בין טכנאי מחשבים לטכנאי מחשבים אחר ואני תמיד אומר ללקוחות בכל פעם מחדש, הכול תלוי באיזה איזור אותו טכנאי מחשבים מתגורר, משום שאם הטכנאי גר ברעננה, הרצלייה, כפר סבא, ואזורים יוקרתיים כאלו המחיר גם יהיה בהתאם מפני שהמחירים הם תלויים ברמת המחיה בעיר.
מחירים שונים בכל עיר
כמו שהבנתם למעלה המחירים בין טכנאי מחשבים באזור נתניה לבין טכנאי מחשבים באזור רעננה יכולים להיות בפער משמעותי והסיבה לכך היא שאזור המחיה הוא פרמטר חשוב מאוד בכל מה שקשור למחירי טכנאי pc ולכן לעיתים גם אם אתם גרים באזור יוקרה אולי עדיף להתקשר קודם לטכנאי מחשבים באזור שהוא פחות יקר בכדי לקבל הצעת מחיר עבור תיקון מחשב, וזה אחד הדברים שאני מסביר ללקוחות איך להשיג שירותי טכנאי מחשבים במחירים זולים הרבה יותר.
בנתניה המחירים של טכנאי מחשבים הם זולים ואטרקטיביים במיוחד, אתם יכולים להשיג טכנאי מחשבים בנתניה במחירים מאוד זולים לערך 80-150 ...
 

טכנאי מחשבים בעכו

ברק ברקאי ברק ברקאי  |  Jun 15, 2012  |  678 Views  |  Read Full
טכנאי מחשבים בעכו
עכו היא עיר נהדרת עם ים ועם הרבה מאוד חול ורוגע, אבל הרוגע הזה מתפוגג ברגע שהמחשב מתקלקל וצריכים להזמין טכנאי מחשבים בעכו שיתקן לנו את המחשב, וזה לא משנה אם זו תקלת חומרה או תקלת תוכנה מה שבאמת מעניין את הלקוחות זה שמישהו למען השם יבוא כבר ויתקן לנו את המחשב, ואם אין אחד כזה אז יש בלגן גדול במיוחד אם יש לנו עבודה להגיש לאוניברסיטה או שאנחנו עובדים על בסיס יומיומי עם המחשב ולכן עדיף באמת להגיע למצב שיהיה לנו טכנאי קבוע.
איזה תקלות טכנאי מחשבים בעכו פותר
אחד השאלות הנשאלות ביותר של מומחים בתחום תחזוקת מחשבים הוא: באיזה  תקלות הנך מתעסק? אלו אחד מהשאלות הנפוצות משום שהרבה אנשים מאוד נרתעים מלהזמין טכנאי מחשבים עד הבית גם מפאת העובדה שאותם טכנאי מחשבים לוקחים כסף עבור כל ביקור בערך שזה שעת עבודה שהמחיר הוא בין 80 עד 150 ₪ ויש כאלו שמביאים את הביקור בחינם באם הם כבר בצעו עבודה ללקוח קרי שהיה עבודה/שהיה תיקון ללקוחות ואז מה שעושים זה מקזזים את עלות הביקור.
אחד מהתקלות הכי אופייניות של לקוחות היא "אדוני הטכנאי המחשב לא נדלק" אז מה עושים? זה לא תקלה סטנדרטית אלא תקלה שבכל ...