•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

שוק ההון

  • rss
  • הוסף מאמר

שוק ההון

מסחר אחד גדול – על מטבע אחד קטן

masterusers masterusers  |  Jun 12, 2012  |  627 Views  |  Read Full
 
המרת מטבע היא אחד מהתהליכים היותר חשובים במסחר הבינלאומי, ומלבד זה שאנחנו עושים את הפעולה הזאת בדרך לחופשה החלומית, המרת המטבע נעשית כל הזמן ומכל מקום בעולם על ידי המערכת הבנקאית, כשעולם הבורסה מבוסס על שערי המטבעות השונים, החל מהשערים היציגים ושערי החליפין. עוד לפני שנשקע בעולם מושגים זה, חשוב שנבין ראשית כל מהי המרת מטבע ולשם מה היא נעשית בעולמנו.
 
על מה ולמה?
 
שערי המרת המטבע משתנים בכל רגע נתון, ובעולם המודרני של היום חשוב ביותר לבדוק את השערים היציגים לאותו יום. החשיבות העוצמה לשערי ההמרה נעוצה בסחורות המיובאות מידי יום, כשהסוחרים רוכשים אותן דרך שערי המרה מסוימים הנכונים לאותו יום מסחר. כמו כן, גם במישור הצרכני הנוגע לכל אחד מאיתנו המרת המטבע מוכרת וידועה ביותר, כשהמונים מאיתנו נוהגים לרכוש מוצרים דרך האינטרנט ומשלמים בפועל בשערי מטבע השונים מהשקל הישראלי. פה המקום לבדוק את השער בו נעשתה הקנייה.
 
גלובליזציה בשקל
 
העולם המסחרי הבינלאומי כבר מזמן לא נטע זר עבור ישראל, הסוחרת עם מדינות העולם במאות מיליוני דולרים, מייצאת ומייבאת סחורות ושירותים ומקיימת קשרי מסחר ענפים עם מרבית ...
 

כל מה שרציתם לדעת על אופציות בינאריות

יסכה סויסה יסכה סויסה  |  Jun 20, 2012  |  667 Views  |  Read Full

 
אופציות בינאריות הן למעשה תחום השקעות שצובר תאוצה רבה בשנים האחרונות ורבים פונים אליו. בייחוד במדינת ישראל, אליה הגיע התחום רק לאחרונה, משקיעים רבים מתעניינים בתחום האופציות הבינאריות ומעוניינים ללמוד יותר על התחום המרתק הזה ועל היתרונות הרבים שהם יכולים להשיג באמצעות השקעה בו. כמובן, יש מספר סוגים של אופציות בינאריות ולכן בכל אחד מן הסוגים הללו ניתן למצוא את היתרונות והחסרונות שלו.
ההבדלים בין האופציות הבינאריות לאופציות המסורתיות
בין האופציות הבינאריות לבין האופציות המסורתיות שכולנו מכירים ישנם הבדלים מהותיים מאוד. אחד מן ההבדלים הבולטים הוא שבתחום האופציות המסורתיות ניתן גם לרכוש אופציות וגם למכור אותן ובנוסף, ניתן לעשות זאת במגוון רחב של שערים בהם האופציה פוקעת. לעומת זאת, אופציות בינאריות ניתן רק לרכוש וזאת בשער הנוכחי בלבד. מדובר בהבדל מהותי מאוד שמשנה את האסטרטגיה ואת אפשרויות הרווח מההשקעה.
סכום השקעה קטן
לעומת האופציות המסורתיות בהן נדרש לצורך פתיחת תיק סכום השקעה גדול יחסית, של כמה עשרות אלפי שקלים, לצורך פתיחת תיק השקעות באופציות בינאריות ניתן להסתפק בכמה אלפי שקלים ...

 

רק מוזיקה - אולפני הקלטות בצפון

avixax avixax  |  Oct 14, 2012  |  638 Views  |  Read Full
משחר ילדותי רציתי להשתלב בענף המוזיקה. ולכן, כשהייתי בן 15, התחננתי לאמא לתת לי ללמוד חוג תופים. אהבתי את הלימודים ופינטזתי ליצור עם חברים הרכב רוק מצליח ולהצליח גם בחו"ל.
אבל עם השנים, הצורך לפרנס החל מכוון אותי ולמדתי שבשביל להגשים עצמי כמוסיקאי, אני מוכרח להשיג ידע מוסיקאלי מקיף ולהשתלב בתחום מוזיקאלי שבלי ספק יתיר לי להצליח ולהתקיים כפי שצריך. JUST MUSIC - המכללה ליצירה והפקת מוסיקה
אמת ויציב, קיימים הרבה מאוד אנשים מוכשרים שיודעים לנגן נפלא ומהווים חלק מלהקה מצליחה. אולם, כדי אכן להצליח בתחום תחרותי זה ואף להגיע למגרש של הגדולים, כדאי לפני הכל ללמוד להכיר היטב את האינסטרומנט המוסיקאלי שבו מעוניינים להתמחות. על כן, כדאי מאוד להבין הן את רזי הנגינה וגם את עקרונות התיאוריה שקיימת. בסיכומו של עניין, כדי ליצור סאונד מעניין ולפרוץ קדימה מומלץ להצליח לא רק לחקות מנגינות שהרכב אחר ברא, אלא גם לדעת כיצד ליצור צליל מקורי.
אחרי הכול, אותם המוסיקאים שהופכים החלום למציאות ועושים לעצמם שם גם בגבולות ארצם וגם מעבר לים למשל מיוז הבריטים, הם מוסיקאים שהצליחו להוציא החוצה משהו מקורי, חד פעמי, ...
 

אני מחפש אטרקציות לאירועים בירושלים

מורן אופיר מורן אופיר  |  Oct 15, 2012  |  640 Views  |  Read Full
הרגע המושלם שלנו
אז באילו דרכים עושים רושם בחגיגה? מעל כל ספק זאת אחת ההתלבטויות החשובות ביותר שכל אדם מחפש עליה מידע בטרם תכנון האירוע שלו. לתהייה הזאת אין תשובה חד משמעית, אולם בעת הזו יש הרבה אופציות שבאמצעותן ניתן לייחד את הערב שלכם ולשדרג אותו לבלתי נשכח וליותר מכל ערב או אירוע שיגרתי. לאטרקציות החמות בעולם האירועים! http://www.krembo4u.co.il/אטרקציות_מים_1.כיצד כדאי לעשות רושם בארוע שלך?
יש הרבה דברים ושיטות שיכולים לשנות ולהפוך את האירוע שלך לאגדי, אבל כדאי לחשוב מה הם האלמנטים שיותר חשובים לך במסגרת סכום הכסף שלכם, האם הכי חשוב זה המנה העיקרית או אם זה בכלל האפקטים המיוחדים? על אילו דברים או אלמנטים תהיה מוכן אולי להתפשר אם מחירם יחרוג מהתקציב?
בנוסף על הדברים הרגילים שיש תמיד בארועי יוקרה, יש מלא חידושים מעניינים שהגיעו בתקופה האחרונה וצוברים תאוצה. כגון מנות מעוצבות, ברים ניידים ועוד דברים נוספים. אולם בכל שילוב שתעשה קריטי שתזכור שבנוסף אליך יהיו לא מעט אורחים באירוע, בגלל זה רצוי שתנסה לקלוע למכנה המשותף הרחב ביותר. קרמבו - סדנאות אומנות לאירועים
בנוסף להחלטה על המתחם, ...
 

על הימורים ועל אופציות מעוף

איאן דוידסון איאן דוידסון  |  Dec 14, 2012  |  2075 Views  |  Read Full
שנייה לפני שאתם נכנסים אל תוך גל השקעות או מסחר באמצעות אופציות מעוף, הנה לכם כמה דברים אשר יסייעו לכם לצלוח את הדרך על הצד הטוב ביותר. אם אתם מאמינים כי יש לכם כישרון בתחום של מסחר באופציות לרבות מסחר באופציות מעוף, מאמר זה בעצם פונה לאנשים כמוכם, אנשים הנחשבים מתחילים ורוצים ללמוד דבר אחד או שניים באשר לסחר תקין ונכון באמצעות אופציות מעוף. כמו כל דבר בחיים, ככל שיהיו יותר יתרונות על סוחרים אחרים, כך תגברנה ההצלחות והרווח יתפוס את מקומו בדרך אל השגת המטרה הנכספת.
מהן אופציות מעוף?
אופציות מעוף הן הגורם העיקרי לרווח בכל תרחיש. שוק המניות מניב רווחים מעליות בעוד אופציות מעוף מביאות הצלחה כשהשוק במצב תנודה, אי תנודה, עלייה ירידה וכד'. גם מבחינת הזמנים של מדד ת"א 25 וכל הקשור בכך, הגמישות שולטת חזק ומביאה המוני משקיעים לסחור באופציית מעוף. כך בעצם הופכת אופציה זו למאתגרת בזירה הדינאמית וכך גם הסיכונים, גבוהים ומהירים. זו גם הסיבה לכך שידע וניסיון ואף מיומנות הם מעל לכל שמדברים על השקעה בשוק זה.
על אופציות מעוף ועל הדרך להצלחה
שנייה לפני שאתם מתחילים לפסוע לכיוון ההצלחה, יש כמה דברים ...
 

אופציות מעוף זה לעוף רחוק

איאן דוידסון איאן דוידסון  |  Jan 3, 2013  |  1854 Views  |  Read Full
לא מעט אנשים מחפשים לשפר את רמת החיים שלהם, העבודה שלהם אינה מאפשרת למצוא לעצמם מקצוע נוסף אלא רק דרכים להרוויח כספים בשיטה מהירה. יש דבר כזה? קוראים לזה מסחר מהבית. היכולת הזו, לשבת מול מחשב, לפתוח חשבון ולהתחיל במסחר קיימת כבר בעולם כולו ובישראל היא נוטלת חלק מזערי באופן יחסי למדינות העולם. כשמדברים על מסחר, מדברים על אופציות מעוף ועל הצלחתן בשוק המסחר. במאמר זה נעסוק בעיקר בסוד ההצלחה.
כל מה שצריך לדעת על אופציות מעוף
אופציות מעוף, הן בעצם אופציות המרכזות 25 מניות חזקות בבורסה התל אביבית, שמן כן הן, מעוף תל אביב, הכוונה ל25 חברות חזקות מאוד במסחר השוק. בעקבות ההצלחה, נוהרים לא מעט אנשים לסחור באמצעות אופציה זו וכך הם בעצם יכולים להגיע ליכולת של רווח נקי בזמן קצר מאוד יחסית. האם יש בזה סיכון? כמו בכל דבר, גם בזה. אם החלטתם להיות שחקנים ראשיים בתחום של אופציות מעוף, רצוי וראוי כי תלמדו את השוק , למדו את פקיעת האופציה ואפילו למדו את תנודות השוק בפועל. בטרם תשכרו בשוק המעוף, גשו ולמדו באופציות קלות יותר למסחר, כאלה שהרווח וההפסד יהווה סכום אחיד אחד. לצורך העניין, מסחר באמצעות אופציות ...
 

מסחר בבורסה

go4it, מחר אוטומטי בבורסה go4it, מחר אוטומטי בבורסה  |  Jan 6, 2013  |  796 Views  |  Read Full

במסגרת מאמר זה ניידע אותך אודות מספר טיפים שיסייעו לך להעלות את התשואה שלך כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה.
לאחרונה אנו רואים יותר ויותר מאזרחי ישראל משקעים בבורסה על מנת ליצור מקור הכנסה נוסף, ביצוע מסחר עצמאי מצריך ידע מעמיק וניסיון על מנת להשיג תשואה חיובית לאורך זמן.
להלן מספר טיפים אשר יסייעו לך להעלות את התשואה שלך.
1.עליך לערוך משא ומתן עם מספר בתי השקעות ובנקים על מנת להוזיל את עמלות המסחר ושירותי המסחר שאתה מקבל. זכור חסכון בעמלות המסחר  שאתה משלם בעבור קניה \ מכירת נייר ערך עשוי להגיע למאות ואף לאלפי שקלים מידי חודש.
2.מערכת מסחר היא הקשר שלך לשוק ההון, ככל שמערכת המסחר מתקדמת יותר כך תהנה מיתרונות רבים על פני משקעים אחרים שגם הם בדיוק כמוך רוצים להרוויח כמה שיותר כסף.  מערכת מסחר אוטומטי היא המערכת המתקדמת ביותר שתוכל להשיג לעצמך על מנת להעלות את יכולות המסחר שלך.  על מנת לבצע מסחר בבורסה באמצעות מערכת מסחר אוטומטי כל שעליך לעשות הוא לבקש מחבר הבורסה שדרכו מתנהל חשבון ההשקעות שלך, מערכת מסחר אוטומטי שמתממשקת למערכת ה FMR שלך ומאפשרת לך לבצע מסחר אוטומטי בבורסה בישראל. בית השקעות ...

 

מסחר עצמאי באופציות מעוף ומסחר אוטומטי

go4it, מחר אוטומטי בבורסה go4it, מחר אוטומטי בבורסה  |  Jan 8, 2013  |  593 Views  |  Read Full

 
בעידן  המודרני אנו רואים כי יותר ויותר משקעים החלו להעלות דרישה מול בתי ההשקעות שדרכם הם סוחרים באופציות מעוף לקבלת מערכת מסחר אוטומטי באופציות מעוף. סוחרים אשר מבצעים מסחר עצמאי באופציות מעוף אינם מוכנים " להתייבש " מול מסך המחשב כל היום בשעה שניתן באמצעות מערכת מסחר אוטומטית לבצע את כל פעולות הקניה מכירה ללא התייבשות של שעות מול מסך המחשב וללא ישיבה דרוכה מולו כל היום. זה פשוט, מערכת מסחר אוטומטית עושה את העובדה במקומך בשעה שאתה עוסק בענינים אחרים.
 
מסחר בבורסה בכלל ובאפיק ההשקעה אופציות מעוף בפרט הוא תחום שאתה חייב להשיג יתרונות יחסיים רבים על פני משקעים אחרים, לידיעתך למעלה מ 90 % מהמשקעים באופציות מעוף מפסידים את כספי השקעתם.
 
מסחר באופציות מעוף נחשב למסחר סכום אפס , בצורה זו של מסחר על כל שקל שאתה מרוויח סוחר אחר מפסיד וההפך ולכן התחרות היא מאוד קשה, כולם רוצים להרוויח כסף וכמה שיותר לכן חלה עליך חובה להשיג יתרונות רבים ככל הניתן על פני שמקעים אחרים על מנת להעלות את הסיכוי שלך להרוויח.
 
מערכת מסחר היא הקשר שלך לבורסה ככל שמערכת המסחר מתקדמת יותר כך תהנה מיתרונות רבים יותר ...

 

על אופציות מעוף ועל קסם המעוף

איאן דוידסון איאן דוידסון  |  Jan 14, 2013  |  1561 Views  |  Read Full
תחום אופציות בישראל הפך מבוקש עם השנים, לא מעט אנשים המתעניינים בתחום של מסחר באופציות מעוף כמהים להצלחה באמצעות השקעות אשר תבאנה אותם לסכומים נאים ותשואות בלתי נתפסות בזכות מסחר נכון. מסחר באמצעות אופציות מעוף הולך וגדל ונכון להיום מגיעים לשוק המון משקיעים על אף שניסיונם נחשב דל ואין להם רקע בשוק המסחר. ההצלחות מדברות בעד עצמן ולכן סיבת בואם של האנשים האחרים לסחור באמצעות אופציות מעוף.
על אופציות מעוף- מידע ומושגים
שנייה לפני שתיגשו אל שוק אופציות מעוף או אופציות בינאריות אולי כדאי שתדעו דבר אחד או שניים על מסחר באמצעות אופציות מעוף. נכון להיום האפשרויות מגוונות ומפאת הסיכונים לא תמיד ניתן להחליט במה לבחור. מה יניב רווח גבוה או נמוך? למרות שהמונחים נראים פשוטים הם עלולים להיות מורכבים ולגרום לביצוע עסקאות שגויות. אז נכון שיש צורך בנטילת סיכון ועדיין, חשוב לדעת כמה דברים לפני המסחר בפועל.
על משקיעים, סוחרים והאופציות שביניהם
כשמדברים על אופציות מעוף ועל מסחר, מדברים על אנשים המשתייכים לקבוצות שונות וכל אחד מהם לוקח את הפעולה לכיוון האחר. קטגוריה אחת מתייחסת למשקיעים וסוחרים המחזיקים ...
 

מסחר בבורסה ומסחר אוטומטי

go4it, מחר אוטומטי בבורסה go4it, מחר אוטומטי בבורסה  |  Jan 15, 2013  |  597 Views  |  Read Full

לא פעם מוצא עצמו האזרח הישראלי מחפש מקור הנכסה נוסף מלבד מקור פרנסתו העקרי, אחד ממקורות הפרנסה האפשריים והזמינים לאזרח השיראלי הוא ביצוע מסחר בבורסה , תאורטית, על מנת לבצע מסחר עצמאי כל שעליך לעשות הוא לפתוח חשבון למסחר ולקבל תוכנה למסחר וזהו אתה יכול לקנות ולמכור ניירות ערך. אם תנהג כך מהר מאוד תגלה כי הפסדת את כל כספי השקעתך. מסחר עצמאי בבורסה מחייב אותך להשקיע בזמן ובלימוד מעמיק של אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו, בין אם זה אופציות מעוף, מניות , אגח ועוד. חובה עליך להכיר ככל הניתן את התנהגו תאפיק ההשקעה.  זכור ! ככל שתתמקצע יותר - תרוויח יותר !
כשמדברים על מסחר בבורסה תוך כדי עיסוק במקור הכנסה נוסף מיד נשאלת השאלה, כיצד ניתן לשלב זאת ? התושבה לכך מאוד שפוטה, שימוש במערכת מסחר אוטומטי יאפשר לך לעסוק בעיסוק מרכזי נוסף ומערכת מסחר אוטומטי תבצע במקומך את המסחר בבורסה.
כיצד לקבל מערכת מסחר אוטומטי למסחר בבורסה בישראל  ? 
זה פשוט ! על מנת לסחור עם מעכת מסחר אוטומטי בבורסה בישראל, כל שעליך לעשות הוא לבקש מבבית ההשקעות שדרכו מתנהל החשבון שלך , מערכת למסחר אוטומטי המתממשקת למערכת ה FMR, בית ...