•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

עסקים - כללי

  • rss
  • הוסף מאמר

עסקים - כללי

בחירה של טבעות אירוסין

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Sep 6, 2011  |  1432 Views  |  Read Full

 
בשנים האחרונות מבחינים בבני זוג שמציעים אחד לשני לצעוד ביחד במסלול משותף,ללכת לקראת הצעד המשמעותי ביותר –חתונה. רבים בוחרים לרכוש טבעות אירוסין. רכישה של טבעות אירוסין, היא צעד אחד לפני החתונה. רכישה של טבעות אירוסין מהווה הצהרת מחויבות של בני הזוג בחירה של טבעות אירוסין איננה דבר פשוט. זוגות רבים בוחרים לרכוש מראש את טבעות אירוסין,אחרים מתלבטים במשך תקופה. כיום, ניתן לקנות טבעות אירוסין בעיצובים שונים, בהתאם להעדפת הלקוח. רכישה של טבעות אירוסין אינה פשוטה ,הענקת טבעות אירוסין הן צעד אחד לפני הענקת טבעות נישואין. לכן, זוגות רבים בוחרים להשקיע מזמנם כדי לבחור טבעות אירוסין מושלמות. הענקת טבעות אירוסין לא חייבת להיות פשוטה, הרי מדובר באירוע משמעותי עבור זוגות רבים. הענקת טבעות אירוסין מהווה סמל למחויבות ואהבה של בני הזוג. כיום, זוגות רבים בוחרים טבעות אירוסין לפי צו האופנה. בעבר היו קיימות סוג אחד של טבעות אירוסין כיום, ניתן למצוא סוגים רבים של טבעות אירוסין. בחירה של טבעות אירוסין איננה פשוטה. אם אתם מתלבטים מומלץ להיעזר בקרובי משפחה או חברים.
 
טבעת אירוסין מעוצבת – שדרוג
 
כיום, ...

 

שכר עבודה באנגליה

עבודה בחו"ל עבודה בחו"ל  |  Sep 15, 2011  |  909 Views  |  Read Full
עבודה באנגליה נחשבת ותיקה בענף העבודות בחו"ל והיא נמצאת בצמוד לעבודה במדינות מובילות כמו ארה"ב. למעשה אנגליה נכנסה למשחק כשארה"ב ספגה את פיגוע מגדלי התאומים – אירוע שגרם האטה בכלכלה האמריקאית והעביר את מוקד הכוח מחדש לאנגליה. אלא שגם לפני כן, עבודה באנגליה הייתה הזדמנות מעולה להרוויח – אנגליה היא בין המדינות היציבות בעולם, בעלת מטבע חזק (לירה שטרלינג) וכלכלה יציבה: זוהי אחת הסיבות שבגללן מדינה זו  איננה חלק מהאיחוד האירופי. עבודה בבריטניה, בין אם זמנית או לתקופה ארוכה, מבטיחה יציבות: שכר טוב שמשולם במטבע טוב וכמובן הרבה אפשרויות לבלות ולהרגע. תנאי העבודה נחשבים טובים באנגליה, גם בגלל שעות העבודה המועטות יחסית וגם בגלל השכר כאמור. בכל מה שקשור למשכורות ורווחים, יש כמה שיקולים שכדאי לקחת בחשבון לקראת עבודה באנגליה.
 
עבודה באנגליה – שכר ותנאים
השכר באנגליה הוא גבוה מאוד אם מסתכלים מנקודת מבט ישראלית. קודם כל, לירה שטרלינג שווה כ-שישה שקלים חדשים. גם השכר הממוצע גבוה בהרבה – למשל, מי שמחזיק עבודה באנגליה בתחום אדמיניסטרציה, (פקידות, מזכירות), משתכר כ-16,350 ליש"ט בחודש – בעוד עבודה דומה ...
 

חברות השמה

nimrod dakar nimrod dakar  |  Sep 18, 2011  |  1091 Views  |  Read Full
חיפוש עבודה יכול להיות פשוט יותר, זריז יותר וממוקד יותר.
חברות השמה רבות נמצאות ברחבי האינטרנט וברחבי הארץ כולה. ישנן חברות המתמחות בעיקר בתחומים מסוימים כגון חברות השמה המתמקדות בתעשיות ההיי טק, חברות להשמת בכירים וחברות כוח אדם כלליות.
 
לחברות ההשמה מאגרים גדולים של חברות גדולות וחברות פרטיות קטנות במקביל. הם נמצאים עם היד על הדופק ונמצאים בקשר מתמיד ומעודכנים לגבי כל המשרות הפנויות החמות והנדרשות במשק, חברות ההשמה מתווכות בין הדורשים למחפשי העבודה, לפי הנתונים של המחפשים לעומת הקריטריונים הנדרשים.
 
ישנן חברות ההשמה להייטק רבות בניהן: טופ-פיק, פיקארו, עתיד, גולד וורק מיון והשמה, פארמה ג'וב, משוב 2000, מנפאואר, מאגרי אנוש, טריפלטק, חבר הון אנושי, זמיר, הורייזנס, דנאל, דואט, דאן, בגישה שונה, תות תקשורת, ניהול נטו, משרות, אדקו, אתוסיה, אורגד, אורטל, אדם- מילא, תפקיד פלוס, תימה, תיגבור, עמיתים, משאבי אנוש, קבוצת נישה, דיאלוג ועוד.
 
כדאי להיות בקשר עם מספר חברות השמה במקביל על מנת לכסות את כל המקומות הפנויים והנדרשים. ככל שתפוצת קורות החיים גדולה יותר כך הסיכוי למציאת עבודה בזריזות ...
 

ויזה לארהב דרך האינטרנט

עבודה בחו"ל עבודה בחו"ל  |  Sep 27, 2011  |  985 Views  |  Read Full
ויזה לארה"ב מגיעה בפורמט אחיד אבל הדרכים להשיג אותה הן רבות. אפשר לבקש ויזת תייר למטרת ביקור קצר או טיול, ויזת עבודה כדי לעבוד בארה"ב ואף ויזת סטודנט שמאפשרת ללמוד. יש ויזה לכל עניין כמעט והרבה מאוד סוגים. אם זה לא מספיק, גם הדרכים לבקש את הויזה הן רבות (למרות שכל הדרכים מובילות לארה"ב): יש סוגים שונים של טפסים בהתאם לויזה המובקשת ואפשר להשיג אותם מכל מיני מקומות: השגרירות האמריקאית, דרך האינטרנט ולפעמים גם דרך סוכני נסיעות וחברות שמתמחות בהוצאת ויזה לארה"ב. מי שלא רוצה להוציא את האף מהבית ומעדיף לעשות הכל באינטרנט, יכול להצליח רק בחלק מהמקרים – ובכל מקרה, שליחים וסוכני תיווך למיניהם יכולים לעזור. אז איך משקיעים מינימום מאמץ ובכל זאת משיגים ויזה לארה"ב?
ויזה לארה"ב בלי לצאת מהבית
אנשים שמשופעים בכסף – והם לא חייבים להיות מליונרים – יכולים פשוט לבקש מרואה החשבון שידבר עם עורך הדין ויסדר את כל המסמכים שצריך להגיש לבקשת ויזה לארה"ב. גם אנשים פחות עשירים יכולים לחסוך את הטירחה בהתרוצצות לשגרירות ובחזרה ואת הכאב ראש שבטלפונים האינסופיים בעזרת חברות שמתמחות בהוצאת ויזה. הדרך פשוטה: נכנסים ...
 

עבודה בארהב לשאפתנים

עבודה בחו"ל עבודה בחו"ל  |  Sep 27, 2011  |  970 Views  |  Read Full
עבודה בארה"ב אפשר להשיג בכל מיני תחומים ובכל מיני אזורים גיאוגרפיים בארצות הברית – רובם משתלמים מאוד. הצעות העבודה המגוונות יכולות להתאים גם לשאפתנים שמחפשים דרך בדוקה לרווחים גבוהים ועבודה מכניסה מאוד וגם לאלו שרוצים לעבוד קצת ולטייל קצת או לשלב עבודה עם בילויים. מלבד העובדה שבארה"ב כולה מדברים אנגלית, שפה שלא דורשת לימוד ולא שוברת את השיניים, היתרונות שיש בעבודה במדינה אטרקטיבית כל כך משתנים לפי המקום המדוייק שבו עובדים והצעות העבודה פרושות על פני המדינה כולה. עבודה בארה"ב לשאפתנים יכולה להיות בכל אחת ממדינות ארה"ב והצעות אטרקטיביות של עבודה משתלמת ורווחית לא שמורות רק לתחום אחד. מתוך המגוון העצום והמידע הרב שיכול לעזור למי שמחפש את ההצלחה הנה כמה פרטים חשובים במיוחד שכדאי לדעת על עבודה בארה"ב.
עבודה בארצות הברית לשאפתנים ושאפתניות
שאפתנות היא תכונה מבורכת בכל מה שקשור בעבודה, קריירה והישגים. שלושת אלה זורמים בשפע במהלך עבודה בארה"ב שכוללת בדרך כלל לא רק שכר גבוה אלא גם אווירה שמעודדת את העובדים להציב לעצמם בכל פעם יעדים גבוהים יותר ויותר. בנוסף, גם עבודות שמוגדרות זמניות יכולות ...
 

לוחות עבודה בחול

עבודה בחו"ל עבודה בחו"ל  |  Sep 27, 2011  |  1044 Views  |  Read Full
עבודה בחו"ל נתפסת בעיני אנשים כהימור או כהשקעה בטוחה – תלוי בגישה של כל אחד לחיים ובמידת הביטחון העצמי. מי שמאמין בעצמו וביכולותיו לרוב מבין את היתרונות הגלומים בעבודה שמתבצעת בחו"ל, וכל מה שנשאר לו זה לחפש את העבודה שתתאים לו ביותר ואת המיקום הטוב ביותר עבורו בחו"ל. לצורך כך קיימים לוחות שונים שבהם הצעות עבודה שמתמקדות בחו"ל: באירופה, בארה"ב, בקנדה, באוסטרליה ואפילו בדרום אמריקה, בדרום אפריקה ובמזרח הרחוק (למשל בסינגפור). לוחות עבודה בחו"ל מספקים מגוון הצעות מדי יום, ולמרות שישנם לוחות כלליים מומלץ למי שמעוניין למצוא משרה בחו"ל לחפש אותה בעזרת לוחות ייעודיים. האפשרויות הן רבות – החל מחיפוש באתרי אינטרנט זרים וחיפוש באנגלית או בשפות אחרות ועד מציאת עבודה ביעדים השונים בעזרת לוחות עבודה בחו"ל מקומיים.
לוחות עבודה בחו"ל
מי שמעוניין למצוא עבודה בארץ לרוב יודע שהדרך הטובה ביותר להשיג עבודה טובה בפרק זמן סביר היא בעזרת קשרים. עבודה בחו"ל לעומת זאת קשה למצוא דרך קומבינות וקשרים – רוב הישראלים לא מכירים מישהו בחו"ל שיכול לסדר להם עבודה, ופונים לחפש דרך לוחות או אתרים שמרכזים הצעות ומשרות מכל ...
 

עבודה באנגליה במכירת תמונות

עבודה בחו"ל עבודה בחו"ל  |  Sep 28, 2011  |  1115 Views  |  Read Full
עבודה באנגליה היא הזדמנות להרוויח ולראות עולם. אנגליה נוחה מאוד מבחינת השפה עבור ישראלים, וגם המטבע האנגלי נחשב חזק מאוד ביחס לשקל ובכלל לכן הרווחים והמשכורות הם גבוהים ביותר. בין אם עובדים במכירת תמונות, בקניון או בכל דבר אחר הרווחים צפויים להיות גבוהים למי שלומד את העבודה ומסתגל אליה ואל החיים באנגליה. מזג האוויר עשוי להיות בעיה, אם מגיעים בעונת החורף ועובדים באזור קר ולכן מי שמתכנן למצוא עבודה באנגליה במכירת תמונות כדאי שיבדוק מתי אפשר להסתובב בחוץ ומתי לא, ויברר עם החברה המעסיקה האם צפויים ימי גשם ומזג אוויר קר – או איך בדיוק מסתדרים במצב כזה. חוץ מהשיקול הזה, אפשר פשוט לזרום – כי יש הרבה יתרונות לעבודה מהסוג הזה. אז איך נראית השגרה של עבודה באנגליה?
עבודה באנגליה – היום יום
אמנם האנגלים שותים תה, מתלבשים יפה ויש להם עניין במזג האוויר ובבית המלוכה אבל זה לא אומר שכל מי שמתחיל עבודה באנליה מיד הופך להיות אנגלי. בדרך כלל, חיי היום יום של ישראלים שמגיעים לאנגליה כדי לעבוד במכירת תמונות או בעבודות אחרות משלבים את האוכל הישראלי המוכר, שאותו אפשר להשיג באנגליה ובעיקר בערים כמו לונדון ...
 

עבודה בלאס וגאס

עבודה בחו"ל עבודה בחו"ל  |  Oct 2, 2011  |  1089 Views  |  Read Full
עבודה בלאס וגאס ממקמת את העובדים במרכז עיר השעשועים, ההימורים והבידור המרכזית של ארה"ב. בעיר זו ממוקמים כמה מבתי המלון המפוארים והיוקרתיים בארה"ב אם לא בעולם והיא מושכת אליה מיליוני מבקרים ותיירים מידי שנה. בגלל אופייה של לאס וגאס ניתן למצוא תעסוקה בלאס וגאס בתחומים רבים ומגוונים בעיקר בתחום המכירות.
עבודה בלאס וגאס באבטחה
ישנם מספר סוגים של עבודה בלאס וגאס באבטחה שבהן ניתן לעבוד בעיר זו. הסוג הראשון הוא עבודה בלאס וגאס באבטחת מוסדות ציבוריים הממוקמים בלאס וגאס. חלק מהמוסדות הינם מוסדות יהודיים כמו משרדי הסוכנות ושגרירות ישראל, אך חלקם גם מוסדות אמריקאיים לכל דבר ועניין. עבודות בלאס וגאס באבטחה ניתן למצוא גם במסגרת תיירות, לדוגמא באבטחת מלונות שונים או בתי קזינו הממוקמים בעיר. הסוג השלישי של עבודה בלאס וגאס באבטחה הוא השונה מבין שניי הראשונים. מדובר במשרות כחלק מחברות המספקות שירותים של מערכות אבטחה ואזעקה. חברות אלו מספקות שירותים גם עבור בעלי נכסים פרטיים גדולים ואולי גם עבור מוסדות או גופים ציבוריים. חלק מהשירותים שמציעות חברות אלו הם התקנת ותפעול מצלמות אבטחה ומערכות שונות.
מכירות ...
 

עבודה בחול - ממה להזהר

עבודה בחו"ל עבודה בחו"ל  |  Oct 3, 2011  |  957 Views  |  Read Full
תחילת עבודה בחו"ל מלווה בהרבה התרגשות, ציפיה וגם חששות. בין אם מדובר על שלבים מתקדמים של בירורים בין כמה מקומות עבודה ואפשרויות ובין אם אלו רק שלבי הגישוש הראשונים, קשה לדעת מה בדיוק הולך לקרות למי שעבורו זו הפעם הראשונה בחו"ל למטרת עבודה: ההרגשה היא של צעידה אל עבר עתיד לא ידוע, תוך הרבה מאוד אופטמיות ואמונה אבל בלי ביטחון מוחלט בקשר לשום דבר. החשש שעולה במחשבה על עבודה בחו"ל ממה להזהר ואיך לדעת מראש למה להאמין הוא לא חשש דמיוני: בעיקר אם אין שום היכרות מוקדמת עם תחום העבודה, עם החברה או עם העובדים. במקרים כאלה, שהם הרוב בדרך כלל בקרב צעירים שמעוניינים לעבוד בחו"ל, יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם לפני שמתחילים עבודה בחו"ל.
עבודה בחו"ל – הזהרות
אחת האפשרויות הפחות נעימות שעלולות לקרות לעובדים בחו"ל היא ליפול על חברה בעייתית. החברה או המעסיק הם למעשה רשת הביטחון של הישראלי שמגיע לצורך עבודה בחו"ל – הם יספקו לו לא רק את המשכורת ואפשרות הקיום בחו"ל אלא גם את התנאים שיאפשרו או לא יאפשרו לו להצליח. לכן, הדבר הראשון ממנו יש להזהר הוא מעסיק שאינו דובר אמת ומספר סיפורים שכל קשר בינם לבין ...
 

עבודה באירופה בחופשת סימסטר

עבודה בחו"ל עבודה בחו"ל  |  Oct 3, 2011  |  947 Views  |  Read Full
עבודה באירופה היא חלום שעליו מפנטזים צעירים רבים, ובתוכם לא מעט סטודנטים. בנסיבות הדוחקות של שנת הלימודים האקדמית, שכוללת הרבה מאוד בחינות ומטלות ומעט מאוד זמן לעבוד ולעשות כסף, נראה שזה הפיתרון האידיאלי. אירופה קרובה, לא מצריכה טיסה ארוכה מדי ורוב הישראלים ביקרו בה לפחות פעם אחת. בנוסף, המגוון העצום של התרבויות, השפות והמדינות שיש באירופה מאפשר לכל אחד למצוא את היעד המתאים ביותר לא רק לטיול אלא גם למטרת עבודה. כך שהאפשרות למצוא עבודה באירופה בחופשת סימסטר היא הגיונית ומשתלמת בכל מובן. לסטודנטים הישראלים זה הפתרון המושלם והוא גם ריאלי – יש לא מעט משרות באירופה, שמחפשות עובדים זמניים לתקופה של חודשיים-שלושה ובתמורה נותנות משכורות גבוהות. הנה כמה פרטים חשובים שיעזרו לכל אחד למצוא עבודה באירופה בחופשת סימסטר
 
עבודה באירופה בחופשת סימסטר
עבודה זמנית שמוגבלת לפרק הזמן החופשי שנותנים הלימודים בחופשת סימסטר אפשר למצוא באירופה – משרות רבות מאפשרות לעשות את הכסף הדרוש לסטודנט הממוצע כדי לסגור בשקט את שנת הלימודים הבאה. עבודה באירופה היא רווחית ונוחה ולא מעט תחומים מחפשים מה שמכונה עובדים ...