•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

שיווק ופרסום

  • rss
  • הוסף מאמר

שיווק ופרסום

יום בחיי כרטיס ביקור

עידו עידו  |  Nov 14, 2011  |  876 Views  |  Read Full
 
שלום לכם, אולי זה נראה לכם קצת מוזר לדבר איתי, אבל אני כרטיס הביקור שחד שלכם. לא, זה לא שאתם חולמים או שאתם נמצאים באיזה הזיה, זה רק אני כרטיס הביקור שלכם שרוצה לספר לכם קצת על עצמי ועל מה עברתי היום.
היום הוא אחד הימים המרגשים בחיי הקצרים, כי היום הוא יום הולדתי. אפשר לומר שיצאתי לאור בדיוק שלפני שלוש שעות בבית הדפוס שאני קורא לו אמא. התהליך של יציאתי מבית הדפוס היה תהליך לא קל שכלל צירי לידה רבים. בטח אתם שואלים את עצמכם איך כרטיסי ביקור באים לעולם? גם אני שאלתי את עצמי את זה כמו כל ילד שרוצה לדעת מאיפה הוא הגיע.
התשובה לכך שאנחנו כרטיסי הביקור באים לעולם כתוצאה מאהבה, בדיוק כמו שאר היצורים בטבע. תהליך ההפקה שלנו מתחיל באהבה של לקוח לעסק שלו ולחלום שלו. אמרו לי שבעל עסק שחולם להצליח ורוצה ללכת הכי רחוק חייב שיהיה לו כרטיס ביקור כמוני.
אנחנו כרטיסי הביקור עוזרים לאנשים להצליח ולהגשים את החלומות שלהם. הצעד הבא בתהליך ההפקהה שלנו נמצא באהבה של הגפיקאי למלאכת העיצוב. אמרו לי שכדי שאנחנו כרטיסי הביקור נצא לעולם ונהיה יפים וטובים זקוק גרפיקאי טוב עם אהבה רבה לעיצוב ואומנות. גרפיקאי ...
 

מתרגם מאנגלית לעברית מקצועי

osher osher  |  Dec 5, 2011  |  1056 Views  |  Read Full
מתרגם מאנגלית לעברית תחום נדרש בעולם העסקים
מתרגם מאנגלית לעברית הינו תחום שהולך ומתפתח בשנים האחרונות ובמיוחד בעידן האינטרנט, הוא הפך לכלי חשוב עבור בעלי עסקים, סטודנטים או אנשים פרטיים.
מתרגם מאנגלית לעברית מעניק את שירותיו לחברות, לאנשים פרטיים ולסטודנטים.
בשנים האחרונות חברות וארגונים גדולים פונים לחברות אשר מעניקות שירותי תרגום בתשלום. מתרגם מאנגלית לעברית בחברות התרגום, הינו אדם שמכיר את שתי השפות על בוריין, ברמה של שפת אם והוא מסוגל לתרגם כול מסמך, משפטי, עסקי, רפואי או מדעי בצורה מושלמת עד רמת הפסיק.
מתרגם מאנגלית לעברית נדרש לאנשים פרטיים, כשאלה רוצים לתבוע או מנהלים משא ומתן עם גופים בחו"ל. במקרים אלה, הם מעוניינים לקבל תרגום מוסמך ומקצועי עבור המסמכים שברשותם.
שירותיו של מתרגם מאנגלית לעברית לסטודנטים, הוא נחוץ ביותר, במידה והסטודנט צריך לתרגם מסמך אחד או יותר במסגרת הלימודים שלו והוא חייב שהתרגום יהיה ברמה הגבוהה ביותר.
קופירייטר מקצוע העתיד
התחום של הקופירייטינג רק הולך והופך למבוקש ונדרש יותר בשנים האחרונות.
קופירייטר הינו עיסוק בעל עניין רב וכל מי שעוסק בו, רואה בו תחום ...
 

משרד יחסי ציבור - האם כדאי לשכור את שירותיו?

אקסטרה קידום אתרים אקסטרה קידום אתרים  |  Mar 18, 2012  |  565 Views  |  Read Full
משרד יחסי ציבור, הינו משרד שנותן שירותים של יחסי ציבור ודוברות. כל חברה שרוצה לקדם את עצמה ורומה למצב את עצמה כמובילה שוכרת את שרותיו של משרד יחסי ציבור מוביל.  משרד יחסי ציבור מנוסה עוזר למתג ויעזור לבנות דרך להצלחה לבניית הישגים נוספים לעתיד. משרד יחסי ציבור בונה אסטרטגיה שלמה שלפיה אותה חברה או משרד ואף אדם פרטי שיבחר לקבל את השירותים ממנה יצליח בעזרת אותה אסטרטגיה להרים את עצמו, למצב את עצמו וכן להגיע לאותה קבוצה/ אוכלוסיית המטרה שלו.
 
היתרונות משרד יחסי ציבור
משרד יחסי ציבור נותן שירותים של ייעוץ אסטרטגי ותקשורתי, בודק את קווי המנחה של החברה ובודק האם ניתן לשנות אותם לרענן אותם. קשרי עיתונות בארץ ובעולם, כתיבת הוצאה של הודעות לתקשורת, ביצוע אירועי תדמית. יחסי ציבור באינטרנט, המדיה הכי חזקה במים אלו היא האינטרנט . במצב הכלכלי השביר של השנים האחרונות אחד השירותים החשובים ביותר שנותן משרד יחסי ציבור הינו טיפול במצב משברים –מנהל את המשבר מטפל במזעור נזקים, מניעה של יציאת המשבר מחוץ לגבולות החברה דבר שיכול להשפיע על מניותיה ושוויה.מטרת משרד יחסי ציבור היא גם לקחת את המצב הבעייתי ...
 

מיתוג אתרים באינטרנט

Netbiz Multimedia Netbiz Multimedia  |  May 30, 2012  |  884 Views  |  Read Full
מיתוג אתר אינטרנט דומה במשמעותו למיתוג חברה או מיתוג מוצר, מיתוג אתר אינטרנט הוא תהליך ארוך ולא פשוט שבמהלכו ננקטים צעדים שונים שמטרתם ליצור אתר אינטרנט שיחשב כאתר נחשק אתר שמעלה מיד תחושות חיוביות אצל הגולשים, אתר שיצור לעצמו יתרון כלשהו על פני אתרים אחרים באותו תחום, אתר כזה יחשב לאתר מועדף ע"י הגולשים ולכן רבים ירצו לגלוש בו ולהשתמש בשירותיו
מיתוג אתר אינטרנט הופך את האתר למעין יהלום  שבכתר  , ובתור שכזה הוא צריך להיות אכן מאוד אטרקטיבי ומושך ומאוד מרשים. מעניין ומסקרן. אתר אינטרנט שהוא מותג הוא אתר שמעורר התפעלות והשתאות הן מהתוכן שלו והן מהעיצוב שלו והן מהמוצר שהוא מוכר.
כיום, יותר ויותר חברות מבינות כי נושא מיתוג המוצר הפך לצורך בסיסי בתהליך השיווקי ורובן בוחרות לפנות לחברות מיצוב מקצועיות על מנת להבדיל ולהעצים את פניו של המוצר בפני השוק.
על מנת להמחיש את העקרונות הנ"ל להלן מספר דוגמאות לתהליכי מיתוג מוצלחים של חברת המיצוב HC BRANDING:
מיתוג סטארט אפ ישראלי - 5min
5min הינה פלטפורמה חברתית להעלאה, שיתוף וצפייה בסרטוני הדרכה קצרים .
ההצלחה בתהליך מיתוג סטארט אפ ישראלי 5min הפכה ...
 

צימרים למשפחות ברמת הגולן

Itamar Itamar  |  Jun 1, 2012  |  790 Views  |  Read Full
כשמשפחה מחליטה לצאת לחופשה היא רוצה להרוויח כמה שיותר דברים בבת אחת. לא סתם רמת הגולן הוא האזור המטוייל והמבוקש ביותר בארץ, רמת הגולן טומנת בחובה אוצרות פיזיים ואנושיים מדהימים. צימרים למשפחות ברמת הגולן היא ההזדמנות הטובה ביותר לחוש מעט מפלא הטבע הזה.
השילוב של קירבה לכינרת,שקט ומרחק מגוש דן הסוער מבטיחים לכם חוויה בלתי נשכחת. יותר מכך, צורת הייחודית של מקום הזה נותנת למטייל בה את ההרגשה כי הוא נמצא בארץ אחרת ממש. רמת הגולן הינה חבל ארץ ייחודי הבנוי על רכס הרים, אך כאשר מגיעים לפסגתו ניתן להבחין עד כמה גולן שטוחה ומרחביה עצומים יכולים רק לגרום להרגשה של פתיחת כל שערי הלב. צימרים למשפחות ברמת הגולן, יכולה להיות חוויה בלתי נשכחת גם בגלל מסלולי המים והמפלים הרבים באיזור. במשך כל השנה כולה ניתן לחזות בזרימת מים בנחלים השונים,ליהנות מיופיים ולצנן בהם את הגוף.
צימרים ווילות שונות ברמת הגולן מאפשרות ליהנות גם ממקומות בילוי שונים ומגוונים.בשנים האחרונות נפתחו מסעדות רבות באזור המתאימים בהחלט לאניני הטעם שבניינו. בקרבתה  ישנן בתי קולנוע, פאבים, מועדונים, מסלולי קיאקים,פיינטבול ,גלריות ...
 

בגדי ילדים מרעננים לקיץ

קורן דור קורן דור  |  Jul 8, 2012  |  785 Views  |  Read Full
 
כמו בכל שנה, המעילים והסוודרים כבר מתרווחים במדפים העליונים בארון, הצבעים הקודרים מפנים את מקומם לבגדים בצבעים עליזים. אבל איך באמת יודעים מה לבחור? לפניכם מספר טיפים שיבטיחו קניית בגדי ילדים נכונה לקיץ.
התאמת מכנסיים, חצאיות וחולצות
בגדי ילדים לקיץ מתחילים בבסיס, חולצה ומכנסיים. אך גם פה יש מקום לטעויות בבחירת הגזרות והתאמת הצבעים. לעומת צבעי המרקר הזוהרים שעיטרו את הקיץ שעבר, הקיץ הזה כולו פוקסיה ואפרסק. מכנסיים בצבעים אלו המותאמים לגופיה לבנה או חולצה פרחונית, יהפכו את הקיץ הזה לאופנתי במיוחד. גם בבחירת חצאיות לקיץ חשוב לשים לב להתאמת הצבעים. מומלץ לשמור את הצבעים הכהים לשעות המאוחרות, כמו את עיטורי הפאייטים והגופיות המבריקות שיבלטו עם תאורת הערב העמומה.
בחירת שמלה קיצית
אי אפשר לדבר על בגדי ילדים לקיץ מבלי להזכיר את חביבת הבנות ומי שהפכה כבר מזמן למרעננת הרשמית של העונה החמה - השמלה. מומלץ לשמור את השמלות בגזרת סטרפלס לאירועים, ובשמלות עם הכתפיות להשוויץ ביום-יום, ובכך להבטיח נוחות מירבית והנאה מהשמלה גם בעת ההתרוצצות בגן או עם חברים. ב"סוויט" יוכלו ההורים והילדים לבחור מתוך ...
 

שלטים מצחיקים בשירות השיווק והפרסום

לינדה המילטון לינדה המילטון  |  Aug 22, 2012  |  723 Views  |  Read Full
 
שיווק ופרסום זה דבר מאוד חשוב ואין על כך עוררין. שלטים יפים ועדכניים בעלי מסר מתוחכם מגדילים בצורה משמעותית את הסקרנות של המתבוננים בהם ומושכים את תשומת לבם. בעיקר כך קורה עם שלטים מצחיקים שמעבירים מסר באמצעות צחוק וחיוך. הרבה חברות משתמשות בטכניקה זו כדי לקדם את העסק שלהם או את מטרת השעה והדבר פועל היטב עם שלטים מוארים עסקים רבים יודעים שעל מנת לקדם את העסקים שלהם לשמור את עצמם במודעות של הקהל שלהם עליהם להשתמש בפרסום חכם ושנון, בולט ושונה.
 
הרבה מהשלטים המצחיקים מוקמים נוצרים במימד של ניאון או על רקע שחור עם כיתוב צבעוני כיוון שהדבר מאפשר להם לבלוט בצורה משמעותית. ניצול המקום על גבי השלט גם הוא חשוב ביותר להצלחה של העברת המסר, אחרת קהל היעד יאבד עניין ולמעשה המסר לא יופנם והמטרה מתפספסת וחבל. המטרה של שלטי חוצות היא כמובן להעביר מסר ברור שלא יגרום לעוברים והשבים לאבד עניין או להתעלם אלא יעורר עניין ויביא למצב שהם מתעניינים בעסק או במוצר או גם אם רק מועבר מסר- שיעורר מחשבה ויעבור הלאה.
 
לרוב משתמשים בחומרים מסוג אלומיניום או פלטות עץ וכאמור המטרה היא לא רק למשוך תשומת לב אלא גם ...
 

פוסטרים מבית דפוס איכותי

לולה איזרסון לולה איזרסון  |  Sep 11, 2012  |  604 Views  |  Read Full
זקוקים לגלויה בעיצוב אישי? הדפסת מגנטים, רול אפ, פוסטרים, גלויות וכו' הם מוצרי דפוס. למידע נוסף על התחום והמוצרים השונים - השתמשו במאמר שפה.
שירותי דפוס וגרפיקה כוללים כמה עבודות, חלק בשביל צרכים פרטיים וחלק לשימוש משרדי. בין אם יש צורך להפיק כרטיסי ביקור ללקוחות שלכם, ובין אם אתם מעוניינים ליצור תמונה בשביל לתלות בדירה - תצטרכו שירותי דפוס.רול אפ
שימושים עסקיים - כל בית עסק צריך מס' מוצרים בסיסיים וחשובים, למשל הקבלות והפנקסים. בלי הדברים האלה בלתי אפשרי לנהל עסק.
בנוסף לפן הפיננסי, עבור הפרסום חשוב מאוד להכין כרטיסי ביקור או פליירים לשם שיווק העסק ומשיכת לקוחות חדשים. אם הגדלתם והתחלתם מסע פרסום - יהיה צורך בשלטי חוצות ענקיים ומרשימים אותם תוכלו להדביק. בשביל שלטים תזדקקו לציוד הדפסה מתקדם.שימושים אחרים - צילמתם תמונה מיוחדת שברצונכם להדפיס על קנבס? רוצים להפוך קיר בדירה או במשרד למשהו ייחודי יותר? בעזרת הציוד של היום זה ממש פשוט להפוך תמונות, איורים והדפסים מגניבים לתמונת קנווס ואף לטפט מגניב.
חוץ מתמונות, אתם מוזמנים להדפיס ולעצב ספלים, מגנטים, גלויות ואפילו בדים לפי תמונה שלכם או ...
 

הדפסת תמונות על קנבס? רק בבית דפוס איכותי

לולה איזרסון לולה איזרסון  |  Sep 13, 2012  |  512 Views  |  Read Full
פתחתם בקמפיין פרסום? הדפסת קולאז' על קנבס, מגנטים, פליירים, גלויות, פוסטרים ומוצרים נוספים הם מה שאנחנו קוראים לו שירותי דפוס. בשביל מידע נוסף על התחום והמוצרים השונים - אתם מוזמנים להמשיך לקרוא.
תחום הדפוס כולל מספר עבודות שונות, חלק לצרכים אישיים וחלק בשביל שימושים משרדיים. בין אם צריך לעצב כרטיסי ביקור עבור הלקוחות שלכם, ובין אם אתם רוצים להגדיל תמונה בשביל לתלות בדירה - תזדקקו לשירותי דפוס איכותיים.הדפסת פוסטרים
שימוש עסקי - כמעט כל עסק זקוק למספר מוצרי בסיס, כמו החשבוניות והפנקסים. בלי המוצרים האלה אי אפשר לנהל עסק.
כמו כן, למטרות פרסום יש צורך להדפיס כרטיסי ביקור ופליירים ככלי שיווקי לפרסום בית העסק וחיזוק הקשר עם הלקוח. אם הגדלתם ראש ופצחתם בקמפיין - תצטרכו להשיג שלטי ענק אותם תוכלו להדביק. בשביל להנות מהמוצרים הללו תזדקקו למדפסות מקצועיות.שירותי דפוס לשימוש אישי - יש תמונה יפה במיוחד שבא לכם להדפיס בענק ולתלות? מתחשק לכם להפוך הקיר בסלון לטפט? בימינו אפשר להפוך תצלומים והדפסים מגניבים לקנבס ענק או אפילו לקיר שלם.
חוץ מתמונות על קנבס, אפשר גם להכין ספלים, גלויות, מגנטים ואפילו ...
 

קבלות - היכן כדאי להדפיסן?

לולה איזרסון לולה איזרסון  |  Sep 14, 2012  |  552 Views  |  Read Full
פתחתם עסק ועוד אין לכם כרטיסי ביקור? הדפסת תמונות, מגנטים, גלויות, חשבוניות ומוצרים נוספים הם חלק מהתחום של שירותי דפוס דיגיטאלי. לקבלת עוד מידע על התחום - פשוט קראו עד הסוף.
תחום הגרפיקה והדפוס כולל מס' סוגי עבודות, חלק לשימוש פרטי וחלק לשימוש עסקי. בין אם עליכם להדפיס כרטיסי ביקור לעסק, ובין אם אתם מעוניינים להדפיס פוסטר בשביל לתלות על הקיר בסלון - תוכלו להיעזר בשירותי דפוס.הדפסת גלויות
למשרד - כמעט כל עסק זקוק למספר דברים חשובים, למשל החשבוניות. בלי המוצרים האלה זה בלתי אפשרי לנהל עסק.
מעבר לכך, לשם הפרסום רצוי לעצב פליירים וכרטיסי ביקור בשביל פרסום ושיווק העסק וחיזוק הקשר עם הלקוחות. אם לקחתם את העניין צעד קדימה ופצחתם בקמפיין קידום - תצטרכו להכין שלטי חוצות משלכם אותם תוכלו לתלות במקומות מרכזיים. בשביל להנות מכל אלה תצטרכו להיעזר במדפסות מתקדמות.מוצרי דפוס לבית - מצאתם תמונה יפה שתרצו להדפיס על קנבס ולתלות? מתחשק לכם להפוך איזה קיר למשהו מעניין? בימינו אפשר להפוך הדפסים ותצלומים לתמונת קנבס ואף לתמונת קיר.
חוץ מתמונות וקנבסים, אפשר גם לעצב ולהדפיס מגנטים, ספלים, גלויות ואף מעטפות ...